Založ si blog

Jeden líder opozície je večne „zhúlený“, druhý je fašista, tretí je obchodník s drogami a mafián a štvrtý potrebuje odbornú lekársku starostlivosť.

centrala-kola-volebna-noc-ficoA myslím to vážne !

Tu končí citát z rozhovoru s predsedom vlády.

Ak bol za drogy poslaný do väzenia spevák, ktorému bola odmietnutá amnestia, kde je problém, poslať mu ako spoločníka „večne „zhúleného“ lídra opozície ?

Ak boli do väzenia inštitútmi spravodlivosti umiestnení obchodníci s drogami a mafiáni z obdobia Vladimíra Mečiara, kde je problém, poslať im spoločnosť v podobe opozičného predsedu strany, obchodníka z drogami a mafiána ?

Aj je líder ďalšej opozičnej strany fašista, a nikto nepochybuje o slovách predsedu vlády, ako je možné, že berie poslanecký plat a pravidelne vstupuje do rokovacej miestnosti NR SR ?

Ak štvrtý z opozície „potrebuje odbornú lekársku starostlivosť“, ako je možné, že si predseda vlády nesplnil svoju povinnosť vyplývajúcu zo zákona o ochrane zdravia ?

Hádam sa nenájde jeden, ktorý by nedal za pravdu predsedovi vlády, že dlhovú brzdu treba povoliť. Aby prešla, potrebuje aj hlasy opozície. Ruku na Ústavu, ale zo „zhúleným“, fašistom, obchodníkom z drogami a mafiánom, či vari s tým, čo „potrebuje odbornú lekársku starostlivosť“ ?

Pokiaľ ide o ministra vnútra a prezidenta Policajného zboru, majú moju plnú dôveru, povedal predseda vlády.

Traja, ktorí boj s korupciou beriete vážne, je žalostne málo a niet div, že ona zožiera spoločnosť. Ľudia, ako hovorí predseda vlády, sa s ňou stretávajú, keď chcú niečo vybaviť, alebo s drobnou korupciou v zdravotníctve. Sú to alarmujúce slová predsedu vlády, no Slovensko a jeho občan má šťastie, že neexistuje korupcia na najvyšších poschodiach politiky.

V opačnom prípade by takmer 20 miliárd eur z eurofondov nešli do rozvoja krajiny, ale na súkromné kontá nezodpovedných „podnikateľov“ prepojených s politikmi.

Zostávajú dve riešenie daného stavu.

Spolu s „mimovládnymi organizáciami“, čo za Sorosove peniaze štvú proti „krajine, ktorej sa mimoriadne darí“ (tvrdenie predsedu vlády), pozastaviť činnosť aj lídrovi „večne zhúlenému“, aj lídrovi fašistovi, aj lídrovi obchodníkovi s drogami a mafiánovi, ba aj lídrovi s potrebou odbornej lekárskej starostlivosti.

Skúsenosti z obdobie rokov 1948 až 1968, ale aj z času rokov 1969 až 1989, sú v takom počte, že by sa dali vyvážať, napríklad do Venezuely.

Slovensko je v etablované v ekonomických a bezpečnostných štruktúrach, čo by viac ako pravdepodobne bolo veľkou prekážkou na realizáciu vyššie popísaného riešenia.

Zostáva druhá, posledná možnosť.

Prvého marca 1990 začína sa najväčšia väzenská vzbura v našej histórii. 217 väzňov vyhlásilo hladovku. Pridali sa k nim ďalší väzni, ovládli celé krídlo, postavili barikády a začali sa ozbrojovať zbraňami, vyrobenými zo strojového zariadenia, pripravili si aj zápalné fľaše.

Za riaditeľa väznice sa vyhlásil recidivista Tibor Polgári – ten istý, ktorý ďalší rok zosnoval vražedný útek.

Prvého marca roku 1990 vstupuje do SNR 150 ľudí, z toho 65 starých komunistických poslancov, vrátane kooptovaných, aby zložili poslanecký sľub.

Rovnaký, ako Rudolf Schuster dňa 17.júna 1986, tu je znenie sľubu :

„Sľubujem na svoju česť a svedomie, že budem verný Československej socialistickej republike, Slovenskej socialistickej republike, veci socializmu a odkazu Slovenského národného povstania. Budem dbať na vôľu a záujmy ľudu, spravovať sa ústavou a ostatnými zákonmi Československej socialistickej republiky a Slovenskej socialistickej republiky a pracovať pre to, aby sa uvádzali do života“.

Za predsedu SNR sa vyhlásil statočný komunista Rudolf Schuster s podporov komunistov i „nových demokratov“ – ten istý, ktorý začal „vražedný útok“ na ponovembrovú demokraciu.

Hovoríte, že komédia ?

Áno, činnosť všetkých poslancov, ktorí prvého marca roku 1990 zložili prísahu Slovenskej socialistickej republike, založila už v čase do prijatia ústavy novej, viac ako podozrenie z páchania trestnej činnosti.

Od vlastizrady či rozvracania republiky (socialistickej), cez teror,  záškodníctvo, sabotáže, vyzvedačstvo až po falšovanie a pozmeňovanie peňazí.

Že žartujem , lebo trestné činy sú premlčané, činy proti Slovenskej socialistickej republike ?

Starý komunistický trestný zákon hovorí, že do doby premlčania sa nezarátava čas, kedy nebolo možné páchateľa postaviť pred súd pre zákonnú prekážku.

Teda obdobie posledných 27 rokov samostatnosti štátu.

Pointou druhej možnosti riešenia súčasnosti je znenie článku 2, ods.1 a článku 30, odsek 1, Ústavy Slovenskej republiky, ktoré zakladajú ústavné právo občanov, aby si sami vykonávali štátnu moc a spravovali si veci verejné priamo.

Z 27 rokov novodobej histórie Slovenska je devätnásť rokov je časom, kedy „slobodne volení zástupcovia občanov“ zlyhali.

PS:

“Z čoho postavíme diaľnice a infraštruktúrne projekty?” pýtal sa Fico.

V normálnej krajine, po tejto otázke komunistu ohlupovača, by ho zobral vyšetrovateľ do väzby a začal vyšetrovanie – KAM sa stratili eurofondy, za ktoré by sa boli dali postaviť dve paralelne diaľnice z BA do KE !

(c) fb somvbraze.sk

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/428042-fico-ak-by-som-mal-pochybnosti-o-kalinakovi-konam/

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487499x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy