Založ si blog

Jeden líder opozície je večne „zhúlený“, druhý je fašista, tretí je obchodník s drogami a mafián a štvrtý potrebuje odbornú lekársku starostlivosť.

centrala-kola-volebna-noc-ficoA myslím to vážne !

Tu končí citát z rozhovoru s predsedom vlády.

Ak bol za drogy poslaný do väzenia spevák, ktorému bola odmietnutá amnestia, kde je problém, poslať mu ako spoločníka „večne „zhúleného“ lídra opozície ?

Ak boli do väzenia inštitútmi spravodlivosti umiestnení obchodníci s drogami a mafiáni z obdobia Vladimíra Mečiara, kde je problém, poslať im spoločnosť v podobe opozičného predsedu strany, obchodníka z drogami a mafiána ?

Aj je líder ďalšej opozičnej strany fašista, a nikto nepochybuje o slovách predsedu vlády, ako je možné, že berie poslanecký plat a pravidelne vstupuje do rokovacej miestnosti NR SR ?

Ak štvrtý z opozície „potrebuje odbornú lekársku starostlivosť“, ako je možné, že si predseda vlády nesplnil svoju povinnosť vyplývajúcu zo zákona o ochrane zdravia ?

Hádam sa nenájde jeden, ktorý by nedal za pravdu predsedovi vlády, že dlhovú brzdu treba povoliť. Aby prešla, potrebuje aj hlasy opozície. Ruku na Ústavu, ale zo „zhúleným“, fašistom, obchodníkom z drogami a mafiánom, či vari s tým, čo „potrebuje odbornú lekársku starostlivosť“ ?

Pokiaľ ide o ministra vnútra a prezidenta Policajného zboru, majú moju plnú dôveru, povedal predseda vlády.

Traja, ktorí boj s korupciou beriete vážne, je žalostne málo a niet div, že ona zožiera spoločnosť. Ľudia, ako hovorí predseda vlády, sa s ňou stretávajú, keď chcú niečo vybaviť, alebo s drobnou korupciou v zdravotníctve. Sú to alarmujúce slová predsedu vlády, no Slovensko a jeho občan má šťastie, že neexistuje korupcia na najvyšších poschodiach politiky.

V opačnom prípade by takmer 20 miliárd eur z eurofondov nešli do rozvoja krajiny, ale na súkromné kontá nezodpovedných „podnikateľov“ prepojených s politikmi.

Zostávajú dve riešenie daného stavu.

Spolu s „mimovládnymi organizáciami“, čo za Sorosove peniaze štvú proti „krajine, ktorej sa mimoriadne darí“ (tvrdenie predsedu vlády), pozastaviť činnosť aj lídrovi „večne zhúlenému“, aj lídrovi fašistovi, aj lídrovi obchodníkovi s drogami a mafiánovi, ba aj lídrovi s potrebou odbornej lekárskej starostlivosti.

Skúsenosti z obdobie rokov 1948 až 1968, ale aj z času rokov 1969 až 1989, sú v takom počte, že by sa dali vyvážať, napríklad do Venezuely.

Slovensko je v etablované v ekonomických a bezpečnostných štruktúrach, čo by viac ako pravdepodobne bolo veľkou prekážkou na realizáciu vyššie popísaného riešenia.

Zostáva druhá, posledná možnosť.

Prvého marca 1990 začína sa najväčšia väzenská vzbura v našej histórii. 217 väzňov vyhlásilo hladovku. Pridali sa k nim ďalší väzni, ovládli celé krídlo, postavili barikády a začali sa ozbrojovať zbraňami, vyrobenými zo strojového zariadenia, pripravili si aj zápalné fľaše.

Za riaditeľa väznice sa vyhlásil recidivista Tibor Polgári – ten istý, ktorý ďalší rok zosnoval vražedný útek.

Prvého marca roku 1990 vstupuje do SNR 150 ľudí, z toho 65 starých komunistických poslancov, vrátane kooptovaných, aby zložili poslanecký sľub.

Rovnaký, ako Rudolf Schuster dňa 17.júna 1986, tu je znenie sľubu :

„Sľubujem na svoju česť a svedomie, že budem verný Československej socialistickej republike, Slovenskej socialistickej republike, veci socializmu a odkazu Slovenského národného povstania. Budem dbať na vôľu a záujmy ľudu, spravovať sa ústavou a ostatnými zákonmi Československej socialistickej republiky a Slovenskej socialistickej republiky a pracovať pre to, aby sa uvádzali do života“.

Za predsedu SNR sa vyhlásil statočný komunista Rudolf Schuster s podporov komunistov i „nových demokratov“ – ten istý, ktorý začal „vražedný útok“ na ponovembrovú demokraciu.

Hovoríte, že komédia ?

Áno, činnosť všetkých poslancov, ktorí prvého marca roku 1990 zložili prísahu Slovenskej socialistickej republike, založila už v čase do prijatia ústavy novej, viac ako podozrenie z páchania trestnej činnosti.

Od vlastizrady či rozvracania republiky (socialistickej), cez teror,  záškodníctvo, sabotáže, vyzvedačstvo až po falšovanie a pozmeňovanie peňazí.

Že žartujem , lebo trestné činy sú premlčané, činy proti Slovenskej socialistickej republike ?

Starý komunistický trestný zákon hovorí, že do doby premlčania sa nezarátava čas, kedy nebolo možné páchateľa postaviť pred súd pre zákonnú prekážku.

Teda obdobie posledných 27 rokov samostatnosti štátu.

Pointou druhej možnosti riešenia súčasnosti je znenie článku 2, ods.1 a článku 30, odsek 1, Ústavy Slovenskej republiky, ktoré zakladajú ústavné právo občanov, aby si sami vykonávali štátnu moc a spravovali si veci verejné priamo.

Z 27 rokov novodobej histórie Slovenska je devätnásť rokov je časom, kedy „slobodne volení zástupcovia občanov“ zlyhali.

PS:

“Z čoho postavíme diaľnice a infraštruktúrne projekty?” pýtal sa Fico.

V normálnej krajine, po tejto otázke komunistu ohlupovača, by ho zobral vyšetrovateľ do väzby a začal vyšetrovanie – KAM sa stratili eurofondy, za ktoré by sa boli dali postaviť dve paralelne diaľnice z BA do KE !

(c) fb somvbraze.sk

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/428042-fico-ak-by-som-mal-pochybnosti-o-kalinakovi-konam/

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653168x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy