Založ si blog

„Ak bude SDKÚ pred nami, spácham rituálnu samovraždu. “

Depresiami premožený Róbert Fico, vo volebnej noci porazených roku 2002. Obdivovateľov obdobia, o ktorom sám samovraždou opantaný s obdivom dnes hovorí, že to nebola čierna diera. Po prvom výprasku od voličov a bez potuchy, že ten druhý, pri prezidentských voľbách, bude ešte tragickejší.

Na sľub „východiska“ z vlastnej depresie Róbert Fico rýchlo zabudol za mocnej samo-výpomoci promiskuitných „novinárov“.

O štyri roky neskôr mu jeho 671 185 voličov pripravilo dar trvajúci už 11 rokov. Horší, ako pomyslenie na samovraždu. Pre tri a pol milióna jeho odporcov.

Už krátko po voľbách 2002 som v celostránkovom rozhovore pre HN, brigádnici Súmračnej z neho „radi“ citujú, upozorňoval na nebezpečenstvo jeho vnemu moci. A nielen Róberta Fica, ale jeho „vyhlasovateľov“ sa za priamych zástupcov vôle ľudu.

Tomáš Janovic, ktorý sa dnes dožíva požehnaných 80 rokov, majstrovskou bravúrou  už spoznaný obraz hrozby pomenoval :

“Keby aspoň kradli popritom ako niečo urobia, ale oni kradnú popritom ako kradnú.”

Moc roku 2006 neprevzal Smer-SD, ale oligarchovia, ktorí investovali do vízie kradnutia, lebo správne prečítali myslenie verejnej mienky. Nie voliči Fica, ale pravicovo orientovaný volič bol oveľa zraniteľnejší a náchylnejší uveriť demagógií, ktorou zamoroval.

Po dlhom jedenásťročnom období zúčtovania a kasirovania občanov možno povedať, Smer-SD nevysiela ani najmenší signál o zmene podvodného konania.

Nerovnosť, nespravodlivosť, deštruovanie jednotlivých pilierov moci vykazuje znaky tyranie. Prostredia, v ktorom jedni – voliči Smer-SD sa dobrovoľne podriadili a druhí prizerajú, ako sa mravnosť prenášaná generáciami stráca v rozleptaných a nefunkčných inštitúciách štátu.

Ešte je čas.

Možno na poslednú príležitosť zvrátiť dej podobný roku 1946, kde mnohí verili, že dostanú novú možnosť.

Na opravu.

 

https://www.aktuality.sk/clanok/489379/divoka-noc-v-centrale-smeru-fico-chcel-spachat-ritualnu-samovrazdu/

 

 

 

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643512x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy