Založ si blog

Kaliňák končí a s ním aj čas „Skutok sa nestal“ ! Po 11 rokoch ho Róbert Fico nachytal na klamstvách.

Korupcia na najvyšších miestach neexistuje !
Vítal tohtoročných Troch kráľov Kaliňák v krajine, kde zločinec už tri dni pred spáchaním trestného činu si prečíta policajný vyšetrovací spis s lakonickým. Skutok sa nestal.
Na Slovensku sa dochovali dve podnikateľské tradície zaručujúce teplé a vlhké podnebie na brehoch Atlantiku.
Všetko som zarobil vlastnými rukami. Povedal pokračovateľ tradície založenej na arizácií či znárodňovaní v čase končiacej Mečiarovej privatizácie. Július Rezeš, minister, a otvoril podnikateľský raj pre Prvú tunelársku a.s. agenta štátnej bezpečnosti, ktorá dve desaťročia nikdy neváhala a stavala a stavala a diaľnice nikde.
Peniaze som zohnal vlastnou hlavou, takých 30 až 40 miliónov, povedal trojnásobný predseda vlády. Povýšenie Rezešovej tradície z čias Čiernej diery je neprehliadnuteľné. Kto to kedy videl pracovať vlastnými rukami, keď svet kráča míľovým technologickým tempom, kde um je nad rukami.
Obe tradície, po dvojnásobnej výzve hlásiť priamo Ficovi korupciu či uplácaní mimovládiek pätnástimi miliónmi eur, vypointoval.
Kaliňák zostáva ministrom a metóda – skutok sa nestal – reinkarnoval. Štrnásť zahraničných investorov včera povedalo predsedovi vlády, že nikdy, opakujem nikdy, sa s korupciou a netransparentnosťou na Slovensku nestretlo.
Ľudia si zaslúžia istoty. A Fico tiež.
Zostali mu posledné dve.
Prieskumné agentúry, ktoré pravidelne navštevujú púštne horúčavy a PR komando Erika Tomáša s výsledkami prieskumu volebných preferencií v čase výpredaja vlastných tvári.
A?
A ubudajúci voliči Smer-SD. Tí, sú vytrvalí rovnako, ako zahraniční investori v Stromčekovej korune štátny dotácií, vybavení ešte vyšším stupňom „viery“ o neexistencií korupcie v prostredí moci F1 až F3.
Ak by totiž padol zahraničnej firme Bögl a Krýsl aj štvrtý most v poradí na trase Zlatovce – Trenčianska Teplá v Trenčíne (už mesiace skúmajú jeho narušenú statiku), po zaplatení 300 miliónov eur – EK pre korupciu vyradila stavbu zo svojho financovania – by radi financovali aj kar po svojich pozostalých dôchodcov vo vlaku zadarmo, ktorí pod troskami mostu zahynuli a zmenili by ho na bujarú oslavu MDŽ.
V talóne absurdít demagógie trojnásobného predsedu vlády je posledný tromf, kto-rým obhajuje autora vyšetrovacej metódy – skutok sa nestal – a zločincov, ktorí po-znajú výsledok vyšetrovania tri dni pred jeho spáchaním.
Róbert Fico sa mieni spýtať Róberta Fica, či hlas Hlavy , čo zohnala peniaze vlastnou hlavou, je hlas Róberta Fica.
Skutok sa nestal.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643467x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy