Založ si blog

Kaliňák končí a s ním aj čas „Skutok sa nestal“ ! Po 11 rokoch ho Róbert Fico nachytal na klamstvách.

Korupcia na najvyšších miestach neexistuje !
Vítal tohtoročných Troch kráľov Kaliňák v krajine, kde zločinec už tri dni pred spáchaním trestného činu si prečíta policajný vyšetrovací spis s lakonickým. Skutok sa nestal.
Na Slovensku sa dochovali dve podnikateľské tradície zaručujúce teplé a vlhké podnebie na brehoch Atlantiku.
Všetko som zarobil vlastnými rukami. Povedal pokračovateľ tradície založenej na arizácií či znárodňovaní v čase končiacej Mečiarovej privatizácie. Július Rezeš, minister, a otvoril podnikateľský raj pre Prvú tunelársku a.s. agenta štátnej bezpečnosti, ktorá dve desaťročia nikdy neváhala a stavala a stavala a diaľnice nikde.
Peniaze som zohnal vlastnou hlavou, takých 30 až 40 miliónov, povedal trojnásobný predseda vlády. Povýšenie Rezešovej tradície z čias Čiernej diery je neprehliadnuteľné. Kto to kedy videl pracovať vlastnými rukami, keď svet kráča míľovým technologickým tempom, kde um je nad rukami.
Obe tradície, po dvojnásobnej výzve hlásiť priamo Ficovi korupciu či uplácaní mimovládiek pätnástimi miliónmi eur, vypointoval.
Kaliňák zostáva ministrom a metóda – skutok sa nestal – reinkarnoval. Štrnásť zahraničných investorov včera povedalo predsedovi vlády, že nikdy, opakujem nikdy, sa s korupciou a netransparentnosťou na Slovensku nestretlo.
Ľudia si zaslúžia istoty. A Fico tiež.
Zostali mu posledné dve.
Prieskumné agentúry, ktoré pravidelne navštevujú púštne horúčavy a PR komando Erika Tomáša s výsledkami prieskumu volebných preferencií v čase výpredaja vlastných tvári.
A?
A ubudajúci voliči Smer-SD. Tí, sú vytrvalí rovnako, ako zahraniční investori v Stromčekovej korune štátny dotácií, vybavení ešte vyšším stupňom „viery“ o neexistencií korupcie v prostredí moci F1 až F3.
Ak by totiž padol zahraničnej firme Bögl a Krýsl aj štvrtý most v poradí na trase Zlatovce – Trenčianska Teplá v Trenčíne (už mesiace skúmajú jeho narušenú statiku), po zaplatení 300 miliónov eur – EK pre korupciu vyradila stavbu zo svojho financovania – by radi financovali aj kar po svojich pozostalých dôchodcov vo vlaku zadarmo, ktorí pod troskami mostu zahynuli a zmenili by ho na bujarú oslavu MDŽ.
V talóne absurdít demagógie trojnásobného predsedu vlády je posledný tromf, kto-rým obhajuje autora vyšetrovacej metódy – skutok sa nestal – a zločincov, ktorí po-znajú výsledok vyšetrovania tri dni pred jeho spáchaním.
Róbert Fico sa mieni spýtať Róberta Fica, či hlas Hlavy , čo zohnala peniaze vlastnou hlavou, je hlas Róberta Fica.
Skutok sa nestal.

Poslanec parlamentu za Smer-SD, Ľuboš Bláha, zaútočil na Úrad vlády s cieľom zastreliť zradcu Róberta Fica.

19.11.2017

"Áno, popravovali sme, popravujeme a budeme popravovať!" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando!") Vypisoval poslanec Smer-SD na kapitalistickej sociálnej sieti na obranu tých, čo viac »

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

cukrovka, pacient, doktor, vyšetrenie, ordinácia

Lekári môžu obísť Druckera: Zámer rozšíriť ordinačné hodiny nemusí vyjsť

21.11.2017 07:00

Po novom by v ambulanciách lekári mali odpracovať minimálne sedem hodín každý deň, teda 35 hodín za týždeň.

Bialowiežský prales, Poľsko

Poľsku hrozí za výrub v pralese pokuta 100 000 eur denne

20.11.2017 22:05

Poľsko musí okamžite prestať rúbať v chránenom Bialowiežskom pralese, alebo zaplatí každý deň pokutu 100 000 eur. Rozhodol o tom súdny dvor Európskej únie.

bitcoin, mena, platidlo

Hodnota bitcoinu prekročila hranicu 8-tisíc dolárov

20.11.2017 21:34

Digitálna mena bitcoin pokračuje v raste na nové rekordy a prvýkrát prekonala 8000 dolárov.

trump

Trump: USA opäť zaradí KĽDR na zoznam podporovateľov terorizmu

20.11.2017 20:27, aktualizované: 22:07

Spojené štáty opäť začlení KĽDR na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. V pondelok to podľa agentúry Reuters oznámil americký prezident Donald Trump.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,043
Celková čítanosť: 5817756x
Priemerná čítanosť článkov: 5578x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy