Založ si blog

Kaliňák končí a s ním aj čas „Skutok sa nestal“ ! Po 11 rokoch ho Róbert Fico nachytal na klamstvách.

Korupcia na najvyšších miestach neexistuje !
Vítal tohtoročných Troch kráľov Kaliňák v krajine, kde zločinec už tri dni pred spáchaním trestného činu si prečíta policajný vyšetrovací spis s lakonickým. Skutok sa nestal.
Na Slovensku sa dochovali dve podnikateľské tradície zaručujúce teplé a vlhké podnebie na brehoch Atlantiku.
Všetko som zarobil vlastnými rukami. Povedal pokračovateľ tradície založenej na arizácií či znárodňovaní v čase končiacej Mečiarovej privatizácie. Július Rezeš, minister, a otvoril podnikateľský raj pre Prvú tunelársku a.s. agenta štátnej bezpečnosti, ktorá dve desaťročia nikdy neváhala a stavala a stavala a diaľnice nikde.
Peniaze som zohnal vlastnou hlavou, takých 30 až 40 miliónov, povedal trojnásobný predseda vlády. Povýšenie Rezešovej tradície z čias Čiernej diery je neprehliadnuteľné. Kto to kedy videl pracovať vlastnými rukami, keď svet kráča míľovým technologickým tempom, kde um je nad rukami.
Obe tradície, po dvojnásobnej výzve hlásiť priamo Ficovi korupciu či uplácaní mimovládiek pätnástimi miliónmi eur, vypointoval.
Kaliňák zostáva ministrom a metóda – skutok sa nestal – reinkarnoval. Štrnásť zahraničných investorov včera povedalo predsedovi vlády, že nikdy, opakujem nikdy, sa s korupciou a netransparentnosťou na Slovensku nestretlo.
Ľudia si zaslúžia istoty. A Fico tiež.
Zostali mu posledné dve.
Prieskumné agentúry, ktoré pravidelne navštevujú púštne horúčavy a PR komando Erika Tomáša s výsledkami prieskumu volebných preferencií v čase výpredaja vlastných tvári.
A?
A ubudajúci voliči Smer-SD. Tí, sú vytrvalí rovnako, ako zahraniční investori v Stromčekovej korune štátny dotácií, vybavení ešte vyšším stupňom „viery“ o neexistencií korupcie v prostredí moci F1 až F3.
Ak by totiž padol zahraničnej firme Bögl a Krýsl aj štvrtý most v poradí na trase Zlatovce – Trenčianska Teplá v Trenčíne (už mesiace skúmajú jeho narušenú statiku), po zaplatení 300 miliónov eur – EK pre korupciu vyradila stavbu zo svojho financovania – by radi financovali aj kar po svojich pozostalých dôchodcov vo vlaku zadarmo, ktorí pod troskami mostu zahynuli a zmenili by ho na bujarú oslavu MDŽ.
V talóne absurdít demagógie trojnásobného predsedu vlády je posledný tromf, kto-rým obhajuje autora vyšetrovacej metódy – skutok sa nestal – a zločincov, ktorí po-znajú výsledok vyšetrovania tri dni pred jeho spáchaním.
Róbert Fico sa mieni spýtať Róberta Fica, či hlas Hlavy , čo zohnala peniaze vlastnou hlavou, je hlas Róberta Fica.
Skutok sa nestal.

Súdruhovia klikajúci na čítanosť, vaša bezmocnosť je nadrozmerná.

25.07.2017

Vyrobiť čítanosť za jednu štvrtinu času štvornásobnú mi zakladá ôpovinnosťč požiadať predsedu Smer-SD, Róberta Fica, aby v rámci svojej novej právomoci vás vyznamenal Radom klikajúceho viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Saint-Tropez požiar

Požiare vo Francúzsku pod kontrolou, stále ale horí pri Saint-Tropez

25.07.2017 16:25

Väčšina požiarov, ktoré od pondelka sužovali juhovýchod Francúzska a Korziku, sú pod kontrolou.

dar, dedičstvo, hypotéka

Výška štátnej prémie na stavebnom sporení sa zrejme nezmení

25.07.2017 16:17

Na získanie maximálnej výšky štátnej prémie bude potrebné vložiť na účet stavebného sporenia zrejme aj v budúcom roku vklady vo výške 1 327, 80 eura.

plyn, energie

Spoločnosť Nafta mala vlani čistý zisk takmer 80 miiónov eur

25.07.2017 16:14

Akciová spoločnosť Nafta, ktorá prevádzkuje podzemné zásobníky plynu, dosiahla v minulom roku čistý zisk 79,6 mil. eur.

Trump

Trump označil politiku EÚ voči USA za príliš protekcionistickú

25.07.2017 16:02

Americký prezident Donald Trump obvinil EÚ z prílišného protekcionizmu vo vzťahu k USA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5477936x
Priemerná čítanosť článkov: 5590x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy