Založ si blog

Remetu upodozrievame z machinácií nie 1, 1 , ale 3 milióny eur.

Oznámil riaditeľ Finančnej správy dnes na tlačovke.

Kontrola Remetovej spoločnosti Dúha a.s. nie je ukončená.

Ficov Smer-SD je už taký lenivý, že posiela svojich úradníkov, aby vyberal výpalné.

Od „podnikateľov“, ktorých skorumpoval.

Slovenská mafia z čias Vladimíra Mečiara podáva podnet na Protimonopolný úrad Slovenskej Ficovej republiky, že úradníci, nominanti Smer-SD im berú výsadu výberu výpalného, založeného prvého januára 1993.

Že do skorumpovaných firiem už nemusia „nabehnúť“ holohlavo hrubé krky ovešané zbraňami, ale úradníci v slušivých oblekoch s okrúhlymi pečiatkami, čím dochádza k ochabovaniu záujmu o zbrane.

Že na rozdiel od mafie z čias Mečiara, výpalníci Smer-SD požívajú neoprávnene výhodu ochrany policajnej eskorty.

Že štátna mafia infiltruje svoje manželky do mafiánskych podnikov a ohrozuje im tak podnikanie s DPH a narúša účinnú „vyšetrovaciu metódu“ – „Skutok sa nestal“.

Ak sa totiž ukáže, že poslankyňa Nicholsonová svojim trestným oznámením na Remetovú Dúhu otvorila dvere do väčšieho škandálu, ako Laci Baštrnák, potom by malo byť zrejme, že Fico ani nezačne stavať svoj domček, lebo bude zbytočný.

Ak si tu višňovo tunelárska Dúha odleje na Cyprus jeden milión eur určených na výstavbu diaľničného tunela v čase, kedy zabrzdený Fico hovorí o povolení dlhovej brzdy – lebo nedokončené diaľnice – potom nezostáva nič iné len uveriť, že obyvateľstvo republiky bolo pred troma desaťročiami dobre zaočkované.

Smer-SD, po včerajšom rakovinovom výlete Fica k študentom do Prešova, môže pokojne začať akciu, ktorá vysoko prevýši počet oslavujúcich prvý máj.

Zaručene účinné očkovanie proti rakovine.

 

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653131x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy