Založ si blog

Remetu upodozrievame z machinácií nie 1, 1 , ale 3 milióny eur.

Oznámil riaditeľ Finančnej správy dnes na tlačovke.

Kontrola Remetovej spoločnosti Dúha a.s. nie je ukončená.

Ficov Smer-SD je už taký lenivý, že posiela svojich úradníkov, aby vyberal výpalné.

Od „podnikateľov“, ktorých skorumpoval.

Slovenská mafia z čias Vladimíra Mečiara podáva podnet na Protimonopolný úrad Slovenskej Ficovej republiky, že úradníci, nominanti Smer-SD im berú výsadu výberu výpalného, založeného prvého januára 1993.

Že do skorumpovaných firiem už nemusia „nabehnúť“ holohlavo hrubé krky ovešané zbraňami, ale úradníci v slušivých oblekoch s okrúhlymi pečiatkami, čím dochádza k ochabovaniu záujmu o zbrane.

Že na rozdiel od mafie z čias Mečiara, výpalníci Smer-SD požívajú neoprávnene výhodu ochrany policajnej eskorty.

Že štátna mafia infiltruje svoje manželky do mafiánskych podnikov a ohrozuje im tak podnikanie s DPH a narúša účinnú „vyšetrovaciu metódu“ – „Skutok sa nestal“.

Ak sa totiž ukáže, že poslankyňa Nicholsonová svojim trestným oznámením na Remetovú Dúhu otvorila dvere do väčšieho škandálu, ako Laci Baštrnák, potom by malo byť zrejme, že Fico ani nezačne stavať svoj domček, lebo bude zbytočný.

Ak si tu višňovo tunelárska Dúha odleje na Cyprus jeden milión eur určených na výstavbu diaľničného tunela v čase, kedy zabrzdený Fico hovorí o povolení dlhovej brzdy – lebo nedokončené diaľnice – potom nezostáva nič iné len uveriť, že obyvateľstvo republiky bolo pred troma desaťročiami dobre zaočkované.

Smer-SD, po včerajšom rakovinovom výlete Fica k študentom do Prešova, môže pokojne začať akciu, ktorá vysoko prevýši počet oslavujúcich prvý máj.

Zaručene účinné očkovanie proti rakovine.

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487472x
Priemerná čítanosť článkov: 5599x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy