Založ si blog

Kedy predseda Smer-SD, Róbert Fico, nahlási podozrenie z korupcie Róberta Fica, predsedovi vlády, Róbertovi Ficovi ?

Bývať v komplexe Bonaparte, pupočnou šnúrou spojenom s podozrivým z daňových trestných činov či s človekom vedeným v tzv. mafiánskych zoznamoch a omilosteným, je dostatočnou informáciou pre orgány činné v trestnom konaní.

Aby začali konať prv, ako sa predseda Smer-SD „vysťahuje“ a nebude mu možné doručiť zásielku.

Verejne dostupné informácie hovoria jasnou rečou o výhodách, ktoré vznikli momentom podpisu zmluvy o prenájme bytu.

Majster modernej vyšetrovacej metódy – „Skutok sa nestal, lebo ide o nášho človeka“ – má istotu, že pokiaľ na čele vlády bude predseda Smer-SD, sú prítomné také neprekonateľné prekážky, ktoré mu garantujú kreslo ministra.

Veľmajster klubu „silákov Slovenska“, Malý Laci, ktorý dokázal v jednom Fúriku odviesť dvanásť miliónov eur cash a zaplatiť, vie, že požíva výhody pobytu na slobode až do chvíle, kým neskončí ním založená „Doba kešu“.

Skupinka oligarchov „sociálnych demokratov“, vyživovaných a kvalitne kŕmených občanmi Slovenska, má naďalej povestné sľubované istoty, lebo sa ešte neocitli v bode, kedy ich Róbert Fico začne ohrozovať.

Dnes idú mladí, no aj my, čo sme November útlocitne nedotiahli do konca, do ulíc. Zastaviť korupciu, tu bublajúcu sopku nespokojnosti, kde jej kráterom sa už valí láva hnusu nad rozmerom nemravnosti, čo vymodeloval predseda Smer-SD podľa manuálov skupinky, ktorá ho po prehre Vladimíra Mečiara v roku 1998 vybavila ilúziou o vládnutí.

Predsedovi Smer-SD.

Dnes je tá chvíľa, kedy ešte má priestor prísť, vyjsť na tribúnu a verejne oznámiť, že on, predseda Smer-SD, Róbert Fico, hlási podozrenie z korupcie Róberta Fica, predsedovi vlády, Róbertovi Ficovi.

 

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397078x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy