Založ si blog

Kedy predseda Smer-SD, Róbert Fico, nahlási podozrenie z korupcie Róberta Fica, predsedovi vlády, Róbertovi Ficovi ?

Bývať v komplexe Bonaparte, pupočnou šnúrou spojenom s podozrivým z daňových trestných činov či s človekom vedeným v tzv. mafiánskych zoznamoch a omilosteným, je dostatočnou informáciou pre orgány činné v trestnom konaní.

Aby začali konať prv, ako sa predseda Smer-SD „vysťahuje“ a nebude mu možné doručiť zásielku.

Verejne dostupné informácie hovoria jasnou rečou o výhodách, ktoré vznikli momentom podpisu zmluvy o prenájme bytu.

Majster modernej vyšetrovacej metódy – „Skutok sa nestal, lebo ide o nášho človeka“ – má istotu, že pokiaľ na čele vlády bude predseda Smer-SD, sú prítomné také neprekonateľné prekážky, ktoré mu garantujú kreslo ministra.

Veľmajster klubu „silákov Slovenska“, Malý Laci, ktorý dokázal v jednom Fúriku odviesť dvanásť miliónov eur cash a zaplatiť, vie, že požíva výhody pobytu na slobode až do chvíle, kým neskončí ním založená „Doba kešu“.

Skupinka oligarchov „sociálnych demokratov“, vyživovaných a kvalitne kŕmených občanmi Slovenska, má naďalej povestné sľubované istoty, lebo sa ešte neocitli v bode, kedy ich Róbert Fico začne ohrozovať.

Dnes idú mladí, no aj my, čo sme November útlocitne nedotiahli do konca, do ulíc. Zastaviť korupciu, tu bublajúcu sopku nespokojnosti, kde jej kráterom sa už valí láva hnusu nad rozmerom nemravnosti, čo vymodeloval predseda Smer-SD podľa manuálov skupinky, ktorá ho po prehre Vladimíra Mečiara v roku 1998 vybavila ilúziou o vládnutí.

Predsedovi Smer-SD.

Dnes je tá chvíľa, kedy ešte má priestor prísť, vyjsť na tribúnu a verejne oznámiť, že on, predseda Smer-SD, Róbert Fico, hlási podozrenie z korupcie Róberta Fica, predsedovi vlády, Róbertovi Ficovi.

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

parlamentné voľby 2016, voľby, volebná urna,

O dva týždne môže v krajských voľbách po prvý raz voliť 95-tisíc ľudí

20.10.2017 12:42

Krajské volebné komisie do dnešného dňa ministerstvo vnútra informovali o piatich kandidátoch na predsedov samosprávnych krajov, ktorí už nekandidujú.

obama

Obama aj Bush nepriamo kritizovali svojho následníka v úrade, Donalda Trumpa

20.10.2017 12:24

Bývalý americký prezident Barack Obama sa vo štvrtok prvýkrát od odchodu z Bieleho domu objavil na verejnej politickej scéne.

barcelona referendum katalansko

Madrid pri obmedzení autonómie Katalánska zrejme prevezme políciu

20.10.2017 12:17

Španielska vláda zrejme v rámci obmedzení autonómie Katalánska prevezme velenie katalánskej polície. Povedal to v piatok člen vedenia vládnej Ľudovej strany Fernando Martínez-Maille.

robot v automobilke

Roboty nasadzuje každá piata slovenská firma

20.10.2017 12:00

Ťažkú manuálnu robotu môžu aj na Slovensku už o dvadsať rokov vykonávať len stroje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5733305x
Priemerná čítanosť článkov: 5610x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy