Založ si blog

Kedy predseda Smer-SD, Róbert Fico, nahlási podozrenie z korupcie Róberta Fica, predsedovi vlády, Róbertovi Ficovi ?

Bývať v komplexe Bonaparte, pupočnou šnúrou spojenom s podozrivým z daňových trestných činov či s človekom vedeným v tzv. mafiánskych zoznamoch a omilosteným, je dostatočnou informáciou pre orgány činné v trestnom konaní.

Aby začali konať prv, ako sa predseda Smer-SD „vysťahuje“ a nebude mu možné doručiť zásielku.

Verejne dostupné informácie hovoria jasnou rečou o výhodách, ktoré vznikli momentom podpisu zmluvy o prenájme bytu.

Majster modernej vyšetrovacej metódy – „Skutok sa nestal, lebo ide o nášho človeka“ – má istotu, že pokiaľ na čele vlády bude predseda Smer-SD, sú prítomné také neprekonateľné prekážky, ktoré mu garantujú kreslo ministra.

Veľmajster klubu „silákov Slovenska“, Malý Laci, ktorý dokázal v jednom Fúriku odviesť dvanásť miliónov eur cash a zaplatiť, vie, že požíva výhody pobytu na slobode až do chvíle, kým neskončí ním založená „Doba kešu“.

Skupinka oligarchov „sociálnych demokratov“, vyživovaných a kvalitne kŕmených občanmi Slovenska, má naďalej povestné sľubované istoty, lebo sa ešte neocitli v bode, kedy ich Róbert Fico začne ohrozovať.

Dnes idú mladí, no aj my, čo sme November útlocitne nedotiahli do konca, do ulíc. Zastaviť korupciu, tu bublajúcu sopku nespokojnosti, kde jej kráterom sa už valí láva hnusu nad rozmerom nemravnosti, čo vymodeloval predseda Smer-SD podľa manuálov skupinky, ktorá ho po prehre Vladimíra Mečiara v roku 1998 vybavila ilúziou o vládnutí.

Predsedovi Smer-SD.

Dnes je tá chvíľa, kedy ešte má priestor prísť, vyjsť na tribúnu a verejne oznámiť, že on, predseda Smer-SD, Róbert Fico, hlási podozrenie z korupcie Róberta Fica, predsedovi vlády, Róbertovi Ficovi.

 

Tretina obyvateľov tejto zemi je slabá duchom. Každý siedmy občan je debilný alebo dementný, alebo alkoholik.

21.08.2017

prof. MUDr. Cyrila Höschl, DrSc., 24.9.1991 pri udelení hodnosti profesora, pražský Karolín. „To čo teraz poviem, nie je prejavom univerzitnej povýšenosti ani sarkazmu. Je to suché konštatovanie viac »

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

diaľnica, D3, cestár

Diaľnica D3 uviazla pri Kysuckom Novom Meste

21.08.2017 08:00

Výstavba diaľnice D3 nenapreduje podľa predstáv obyvateľov regiónu. Kritická dopravná situácia je v okolí Kysuckého Nového Mesta, kde štvorprúdovka chýba.

Barcelona, útok v barcelone,

Barcelona mala šťastie v nešťastí

21.08.2017 07:21

Keby vyšlo všetko tak, ako si teroristi naplánovali, potom nedeľná zádušná omša v barcelonskej katedrále Sagrada Familia sa nemusela konať.

Americký torpédoborec John S. McCain

Americký torpédoborec sa zrazil s tankerom, desať mužov chýba

21.08.2017 05:06, aktualizované: 06:13

Po zrážke amerického torpédoborca s ropným tankerom sa zranilo päť amerických námorníkov, desať je nezvestných.

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 990
Celková čítanosť: 5557291x
Priemerná čítanosť článkov: 5613x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy