Založ si blog

Ľudia uhynuli za barborských útokov (Andrej Danko)

18891631_864790213660209_2776826254608920375_oŠtátneho komedianta, už viac ako rok alternujúceho v úlohe druhého najvyššieho ústavného činiteľa, treba čítať pozorne.
24 hodín pred teroristickým útokom bol v Manchestri, aby do rozkošnej krajinky doniesol „Posolstvo“ hodné bratov Solúnu.
Má názov – Barbora a útoky.
Barbora, tá zo sveta prívržencov islamu, rozzúrila svojho otca svojou kresťanskou orientáciou. On, islamista, ju vlastnoručne sťal. Legenda rozpráva, že otca, Dioskura, trafil blesk, aby nakoniec skončil pred Božím súdom. Barbora, ako štrnásta, sa stala pomocníkom v núdzi.
U nás, kde sa nad Tatrou blýska a hromy divo bijú už 173 rokov, sa vždy zastavíme, čo je po pravde, výborne riešenie, lebo nikoho netrafí.
Podľa našej legendy, ktorá vychádza z humánnejších princípov, si Barbora život zachránila pred otcom tak, že sa pred ňou skala roztvorila a ona sa ukryla v nej.
Rovnaký úskok sa podaril otcovi Andreja Danka, ktorý sa pred hnevom robotníkov Lesostavu, ktorý spľundroval a rozkradol, ukryl do dodnes pevnej skaly zvanej privatizácia po Mečiarovský. Viď potvrdenka o zrušení Mečiarových amnestií komediálnym kúskom Fica a Macejkovej.
Syn, Andrej Danko, chodí po svete kresťanskom, aby po rekvalifikačnom poštárskom kurze, ukončil ešte rýchlejšie kurz boja s terorizmom na Slovensku.
Bude, spolu s jednočlennou hliadkou pod velením Antona Hrnku, kontrolovať obsah batohov na hudobných festivaloch.
Anton Hrnko, pre tých bez historickej pamäte, je voľba viac ako kvalitná.
Je to ten istý, ktorý naverboval háveď eštebácku prvého marca 1990, aby vlastným telom prišla brániť dvoch „dobrých“ komunistov pred parlament.
Vtedajšieho predsedu vlády národného porozumenia Číča a Rudofla Schustera, predsedu parlamentu. Po Novembrového.
Rudolf Schuster je komunista a kresťan katolík, ktorého otčenáš naučil ešte otec počas služby v Szalasiho fašistických Šípových krížoch, aby na modlitbu zabudol plných 40 rokov a teraz si na ňu spomenul.
Andrejovi Dankovi, po viac ako jednoročnom absolvovávaní rekvalifikačných kurzov moci vzdialených ideálom Novembra 1989, uniklo jedno podstatné.
Zneužívaním moci vytvoril dlhý zoznamu nielen tých, ktorí potrebujú pomoc v núdzi, ale aj množstvo hnevom naplnených Dioskúrov s dlhým mečom.
Samuel Hutington hovorí o „Strete civilizácií“.
Anton Danko ide ďalej.
Verí, vedený vierou otca a jeho Lesostavu, že bude prvým, ktorý vyvráti staré poznané.
Že blesk udrie dvakrát na to isté miesto. Bez následkov a obetí.
„To je jediná cesta, ako naozaj nájsť zabráneniu vývoja toho, čo na Slovensku dnes máme“.
Hovorím, na Slovensko po 1 154 rokoch prišiel doposiaľ neznámy tretí brat Cyrila a Metoda.
S novým jazykom.

(c) fb somvobraze.sk

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

Mexiko, zemetrasenie,

VIDEO: Zemetrasenie v Mexiku strhávalo domy. Vyžiadalo si najmenej 50 obetí

19.09.2017 22:38

Zemetrasenie udrelo presne v deň, keď si krajina pripomínala ničivé zemetrasenie s magnitúdou 8,1, ktoré v roku 1985 pripravilo o život minimálne päťtisíc ľudí.

Nemecko, diaľnica, mýto, auto, autá, diaľnice

Vo Frankfurte našli bombu z vojny, zatvoria letisko aj diaľnicu

19.09.2017 21:54

Nevybuchnutú bombu našli robotníci pri výkopových prácach spojených s výstavbou novej podzemnej dráhy vedúcej na letisko.

hrivna, Ukrajina, Kyjev

Ukrajina oznámila návrat na medzinárodné finančné trhy

19.09.2017 21:41

Ukrajina plánuje budúci pondelok vydať dlhopisy s 15-ročnou splatnosťou s ročným úrokom 7,375 percenta.

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643505x
Priemerná čítanosť článkov: 5638x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy