Založ si blog

Zrušené amnestie -Zločin a zločinci bez trestu, iba exprezident Michal Kováč bude čeliť druhému poníženiu, teraz na druhom svete.

Boľševik za svoju storočnú históriu ponúkol množstvo manuálov svojich podvodov. Človeku, napriek svojej chatrnej fyzickej výbave, život ukladá povinnosť používať rozum aj s poznaním prítomnosti veľa naivných.

„Chcete aby sa ukázala pravda zrušením amnestií?“ – položil včera Vladimír Mečiar zásadnú otázku, ktorá zostala nepovšimnutá.

Rovnako, ako jeho konštatovanie, že únos syna vtedajšieho prezidenta „bol nepodstatnou epizódou“.

Dnes, keď najodpornejšiemu živočíchovi sveta, od kedy vznikol život na zemi, Róbertovi Ficovi, horí zem pod nohami. Dnes, keď „kapitálotvorná skupina“ Vladimíra Mečiara sa nanovo ocitá v zajatí strachu a obáv rovnakých, ako po parlamentných voľbách roku 1998, vťahuje komunistický mastičkár verejnú mienku do vredu na tvári spravodlivosti. Do amnestií Vladimíra Mečiara, aby ju umne odklonil ju od zločinov Živočíchovej korupcie nepoznaných rozmerov.

Predstava, že Róbert Fico po 22 rokoch obrany „právneho suterénu“ príde s návrhom pre verejnosť na Deň otvorených dverí, aby na jej konci poprel sám seba a otvoril cestu k historickému vysporiadaniu sa s tieňom amnestií, pravde, je rovnako morbídna , ako pokus falšovateľa peňazí kúpiť vlastné falzifikáty.

Už krátko po vydaní nálezu Ústavného súdu vedeného Macejkovou, človekom oddaným Ivanovi Gašparovičovi, kedysi „skoro členovi Smer-SD, prichádza prvá studená sprcha pre nadšením rozpálenú verejnú mienku

„Verejnosť, ktorá vníma celú situáciu euforicky, treba pripraviť na to, že týmto nie je všetko vyriešené. Musíme rešpektovať aj normy a smernice Európskej únie“. Predseda súdu BA III., David Lindtner.

Včera, Vladimír Mečiar, použil na svoju obhajobu takmer identické slová „nezávislého sudcu“.

Pripomeňme si.

Ten „niekto“, kto režíroval kolosálny podvod na občanoch tejto krajiny formou „veľkej privatizácie“, vedel o nich veľa.

Stačí si pozrieť dejiny privatizácie, dať ich do časovej súvislosti s najznámejším prejavom Michala Kováča, druhým pádom vlády Vladimíra Mečiara, jeho znovunavrátením k moci, únosom syna exprezidenta, aby človek pochopil, že únos bol iba tým povestným odklonom verejnej mienky od miliardových presunov majetku spoločnosti.

Podarilo sa, a nielen to, strach privatizérov a ich úteky do zahraničia či jeden pokus o vrátenie časti akcií Slovintegry po voľbách roku 1998, sa niesol v atmosfére horúčkovitého konštruovania náhrady za Mečiara v podobe Smer-Tretia cesta na čele s najnemorálnejšou postavičkou, Róbertom Ficom.

Strach aktérov „kapitálotvornej skupiny“ Vladimíra Mečiara bol zmierňovaný Rudolfom Schusterom, ktorého umne, princípom výberu medzi zlým komunistom Mečiarom a dobrým komunistom Schusterom, posunuli do kresla prezidenta republiky.

Pre istotu. Pred pár mesiacmi, na TA 3 , Mečiar svoju včerajšiu otázku – „Chcete aby sa ukázala pravda zrušením amnestií ?“, odkryl do hĺbky.

„Ak by som povedal pravdu, tak padne politický systém, aj politici, aj finančné skupiny“ !

Povedané inač, všetko úsilie lemované zločinmi moci i mafie i podvodov dovtedy nepoznaného rozsahu spísaného pár týždňov pred prvým marcom roku 1990 a presadením Rudolfa Schustera do kresla predsedu Národnej rady SR, by vzišlo navnivoč.

Vrátane ekonomickej moci nad občanmi, vrátane luxusu života tých, ktorých si vybral Vladimír Mečiar a tých istých, ktorých 11 rokov vykrmuje Róbert Fico formou hodovania v štátnej pokladnici.

„Chcete aby sa ukázala pravda zrušením amnestií ?“

Pravdu Vladimír Mečiar povedať nesmie, rovnako, ako polícia, prokuratúra vrátane súdov.

Čo sa dá s určitosťou očakávať ?

Že náhle precitnutie Róberta Fica a jeho komédia s potvrdenkou Ústavným súdom o zrušení Mečiarových amnestií, skončí definitívnym verdiktom dejín zločinu, vtedajšieho i súčasného, pri talároch Európskej únie.

A aká pointa sa dá predpokladať.

Že potom, čo slovenský súd nariadil Michalovi Kováčovi, aby sa ospravedlnil Ivanovi Lexovi, synovi jedného zo scenáristov vývoja Slovenska z jari roku 1990, nariadi európsky súd mŕtvemu exprezidentovi ospravedlnenie druhé.

Záverečné.

Vladimírovi Mečiarovi.

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

parlamentné voľby 2016, voľby, volebná urna,

O dva týždne môže v krajských voľbách po prvý raz voliť 95-tisíc ľudí

20.10.2017 12:42

Krajské volebné komisie do dnešného dňa ministerstvo vnútra informovali o piatich kandidátoch na predsedov samosprávnych krajov, ktorí už nekandidujú.

obama

Obama aj Bush nepriamo kritizovali svojho následníka v úrade, Donalda Trumpa

20.10.2017 12:24

Bývalý americký prezident Barack Obama sa vo štvrtok prvýkrát od odchodu z Bieleho domu objavil na verejnej politickej scéne.

barcelona referendum katalansko

Madrid pri obmedzení autonómie Katalánska zrejme prevezme políciu

20.10.2017 12:17

Španielska vláda zrejme v rámci obmedzení autonómie Katalánska prevezme velenie katalánskej polície. Povedal to v piatok člen vedenia vládnej Ľudovej strany Fernando Martínez-Maille.

robot v automobilke

Roboty nasadzuje každá piata slovenská firma

20.10.2017 12:00

Ťažkú manuálnu robotu môžu aj na Slovensku už o dvadsať rokov vykonávať len stroje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5733306x
Priemerná čítanosť článkov: 5610x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy