Založ si blog

Pokiaľ bude žrádlo ležať na zemi, ovca krásu oblohy nikdy nespozná.

13413519_1014121408663730_1355275181700376502_nPredvčerom potom, čo prepísal „obrátenie“ Róberta – z ateistu birmovaným komunistom – doniesol Róbert Fico islandskému biskupovi Dávidovi Bartimej Tencerovi dva dary.

Papierovu tašku plnú Horaliek a vysviacku dreveného kostola zo slovenského dreva.

Predvčerom, v krajine gejzírov, vydal dôkaz o Slovensku a jeho ľuďoch. O tých, ktorí po neúspešnej viere v  neľudský socializmus s miliónmi mŕtvych a jeho hrozných dejinách „spásy sveta“ komunistami, bez problémov prijali nové „náboženstvo“.

Dejiny spásania Slovenska.

Pri neuveriteľných holorúboch slovenských lesov firmou manželky súdruha ministra Žigu, by človek očakával, že na Island dovlečie predseda Smer-SD aspoň tisícku kostolov zo slovenského dreva.

Potom, čo kapitán Horalka urobil pre slovenský parlament oveľa viac, ako Ľudovít Štúr v Uhorskom parlamente, zákazom konzumácie rovnomennej pochutiny, by človek radodajný očakával, že všetky nákladné vagóny ŽSR nechá naložiť Horalkami a prejde oceánom k mlsnému jazyku biskupa.

Komunista asistoval pri vysviacke kostola v čase, kedy tretia súčasť jeho superzlepenca, Béla Bugár, zavŕšila svoj 27 rokov trvajúci výskum na tému charakter politika, aby dokázal, že pevný charakter je cestou do sklamania a nešťastia.

V rokoch 1950 až 1951komunisti systematicky likvidovali cirkevné štruktúry, mužské a ženské rehole vrátane gréckokatolíckej cirkvi.

Predvčerajšia komédia „obráteného“ Róberta by sa dala prirovnať k filmu „Neslušný návrh“.

Filmu o voľbe medzi šušťaním a šustaním.

Film získal tri Zlaté maliny, za najhoršiu kameru, za najhorší scenár a za najhorší herec vo vedľajšej role.

Komédia „obráteného“ Róberta z prostredia islandského Reyðarfjörðure pravdepodobne sa nebude obávať ohodnotenia Malinami.

Na Slovensku žije totiž bohabojný ľud, ktorý bezproblémovo prešiel od „dejín spásy sveta“ na dejiny „spásania Slovenska“.

Amen a

„Dajte si znak pokoja“ !

Tretina obyvateľov tejto zemi je slabá duchom. Každý siedmy občan je debilný alebo dementný, alebo alkoholik.

21.08.2017

prof. MUDr. Cyrila Höschl, DrSc., 24.9.1991 pri udelení hodnosti profesora, pražský Karolín. „To čo teraz poviem, nie je prejavom univerzitnej povýšenosti ani sarkazmu. Je to suché konštatovanie viac »

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

diaľnica, D3, cestár

Diaľnica D3 uviazla pri Kysuckom Novom Meste

21.08.2017 08:00

Výstavba diaľnice D3 nenapreduje podľa predstáv obyvateľov regiónu. Kritická dopravná situácia je v okolí Kysuckého Nového Mesta, kde štvorprúdovka chýba.

Barcelona, útok v barcelone,

Barcelona mala šťastie v nešťastí

21.08.2017 07:21

Keby vyšlo všetko tak, ako si teroristi naplánovali, potom nedeľná zádušná omša v barcelonskej katedrále Sagrada Familia sa nemusela konať.

Americký torpédoborec John S. McCain

Americký torpédoborec sa zrazil s tankerom, desať mužov chýba

21.08.2017 05:06, aktualizované: 06:13

Po zrážke amerického torpédoborca s ropným tankerom sa zranilo päť amerických námorníkov, desať je nezvestných.

práca, kuchyňa. kuchár, zamestnanie, profesia

Čerstvosť dostáva na frak. Štát mení pravidlá hry

21.08.2017 00:00

Kauza holandských fipronilových vajec odkrýva, ako funguje moderné verejné stravovanie. Čerstvosť, jeden z princípov kvalitných jedál, dostáva na frak.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 990
Celková čítanosť: 5557289x
Priemerná čítanosť článkov: 5613x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy