Založ si blog

Pokiaľ bude žrádlo ležať na zemi, ovca krásu oblohy nikdy nespozná.

13413519_1014121408663730_1355275181700376502_nPredvčerom potom, čo prepísal „obrátenie“ Róberta – z ateistu birmovaným komunistom – doniesol Róbert Fico islandskému biskupovi Dávidovi Bartimej Tencerovi dva dary.

Papierovu tašku plnú Horaliek a vysviacku dreveného kostola zo slovenského dreva.

Predvčerom, v krajine gejzírov, vydal dôkaz o Slovensku a jeho ľuďoch. O tých, ktorí po neúspešnej viere v  neľudský socializmus s miliónmi mŕtvych a jeho hrozných dejinách „spásy sveta“ komunistami, bez problémov prijali nové „náboženstvo“.

Dejiny spásania Slovenska.

Pri neuveriteľných holorúboch slovenských lesov firmou manželky súdruha ministra Žigu, by človek očakával, že na Island dovlečie predseda Smer-SD aspoň tisícku kostolov zo slovenského dreva.

Potom, čo kapitán Horalka urobil pre slovenský parlament oveľa viac, ako Ľudovít Štúr v Uhorskom parlamente, zákazom konzumácie rovnomennej pochutiny, by človek radodajný očakával, že všetky nákladné vagóny ŽSR nechá naložiť Horalkami a prejde oceánom k mlsnému jazyku biskupa.

Komunista asistoval pri vysviacke kostola v čase, kedy tretia súčasť jeho superzlepenca, Béla Bugár, zavŕšila svoj 27 rokov trvajúci výskum na tému charakter politika, aby dokázal, že pevný charakter je cestou do sklamania a nešťastia.

V rokoch 1950 až 1951komunisti systematicky likvidovali cirkevné štruktúry, mužské a ženské rehole vrátane gréckokatolíckej cirkvi.

Predvčerajšia komédia „obráteného“ Róberta by sa dala prirovnať k filmu „Neslušný návrh“.

Filmu o voľbe medzi šušťaním a šustaním.

Film získal tri Zlaté maliny, za najhoršiu kameru, za najhorší scenár a za najhorší herec vo vedľajšej role.

Komédia „obráteného“ Róberta z prostredia islandského Reyðarfjörðure pravdepodobne sa nebude obávať ohodnotenia Malinami.

Na Slovensku žije totiž bohabojný ľud, ktorý bezproblémovo prešiel od „dejín spásy sveta“ na dejiny „spásania Slovenska“.

Amen a

„Dajte si znak pokoja“ !

O Tých, ktorí disponujú schopnosťou múdrosti, no prijali pozíciu Komparzu v komédií Hlupákov.

27.06.2017

Čo ti na živote na Slovensku najviac prekáža ? Nedostatok polárnych medveďov, žiadne oceánske prístavy a ani jedna skurvená pyramída! ANI JEDNA! (Bobo Bobo) Súhlasím, lebo pri červenom manipulátorovi, viac »

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

23.06.2017

Článok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom ! Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“. Potomok Mr.Čističa viac »

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

22.06.2017

Prečítal som si včera pod blogom na debate Pravda. Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva. Včera najzbytočnejšia viac »

krádež, hacker, internet, bezpečnosť, lúpež, malvér, kyberzločin, zločinec, nebezpečenstvo

Pôvod nového počítačového vírusu nie je známy, má vraj šíriť chaos

28.06.2017 12:31

Kybernetickí experti špekulujú o pôvode škodlivého softvéru. Kto za útokom stál, ešte nie je známe.

Gazprom, plyn, Rusko

Gazprom zvažuje odchod z Turecka

28.06.2017 12:25

Ruský plynárenský gigant Gazprom sa rozhoduje, či sa nestiahne z tureckého trhu, kde má viaceré firmy. Zostal by len dodávateľom zemného plynu.

prezervatív, HIV, AIDS

Vlani sa na Slovensku objavilo rekordných 87 nových prípadov nákazy HIV

28.06.2017 12:17

Päť z nich bolo diagnostikovaných u cudzincov. Vlani lekári diagnostikovali desať nových prípadov AIDS a nahlásené boli aj tri úmrtia pacientov s HIV infekciou.

Glastonbury, corbyn

Britský expert: Corbyn teraz musí zvládnuť parlament

28.06.2017 12:00

"Britská vláda síce má na svojej strane väčšinu, ale predsa len v Dolnej snemovni nemá výraznú prevahu. Líder labouristov Jeremy Corbyn musí ukázať, že dokáže viesť efektívnu opozičnú politiku,“ povedal pre Pravdu expert na britskú politiku Peter Snowdon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 971
Celková čítanosť: 5397079x
Priemerná čítanosť článkov: 5558x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy