Založ si blog

Pokiaľ bude žrádlo ležať na zemi, ovca krásu oblohy nikdy nespozná.

13413519_1014121408663730_1355275181700376502_nPredvčerom potom, čo prepísal „obrátenie“ Róberta – z ateistu birmovaným komunistom – doniesol Róbert Fico islandskému biskupovi Dávidovi Bartimej Tencerovi dva dary.

Papierovu tašku plnú Horaliek a vysviacku dreveného kostola zo slovenského dreva.

Predvčerom, v krajine gejzírov, vydal dôkaz o Slovensku a jeho ľuďoch. O tých, ktorí po neúspešnej viere v  neľudský socializmus s miliónmi mŕtvych a jeho hrozných dejinách „spásy sveta“ komunistami, bez problémov prijali nové „náboženstvo“.

Dejiny spásania Slovenska.

Pri neuveriteľných holorúboch slovenských lesov firmou manželky súdruha ministra Žigu, by človek očakával, že na Island dovlečie predseda Smer-SD aspoň tisícku kostolov zo slovenského dreva.

Potom, čo kapitán Horalka urobil pre slovenský parlament oveľa viac, ako Ľudovít Štúr v Uhorskom parlamente, zákazom konzumácie rovnomennej pochutiny, by človek radodajný očakával, že všetky nákladné vagóny ŽSR nechá naložiť Horalkami a prejde oceánom k mlsnému jazyku biskupa.

Komunista asistoval pri vysviacke kostola v čase, kedy tretia súčasť jeho superzlepenca, Béla Bugár, zavŕšila svoj 27 rokov trvajúci výskum na tému charakter politika, aby dokázal, že pevný charakter je cestou do sklamania a nešťastia.

V rokoch 1950 až 1951komunisti systematicky likvidovali cirkevné štruktúry, mužské a ženské rehole vrátane gréckokatolíckej cirkvi.

Predvčerajšia komédia „obráteného“ Róberta by sa dala prirovnať k filmu „Neslušný návrh“.

Filmu o voľbe medzi šušťaním a šustaním.

Film získal tri Zlaté maliny, za najhoršiu kameru, za najhorší scenár a za najhorší herec vo vedľajšej role.

Komédia „obráteného“ Róberta z prostredia islandského Reyðarfjörðure pravdepodobne sa nebude obávať ohodnotenia Malinami.

Na Slovensku žije totiž bohabojný ľud, ktorý bezproblémovo prešiel od „dejín spásy sveta“ na dejiny „spásania Slovenska“.

Amen a

„Dajte si znak pokoja“ !

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

parlamentné voľby 2016, voľby, volebná urna,

O dva týždne môže v krajských voľbách po prvý raz voliť 95-tisíc ľudí

20.10.2017 12:42

Krajské volebné komisie do dnešného dňa ministerstvo vnútra informovali o piatich kandidátoch na predsedov samosprávnych krajov, ktorí už nekandidujú.

obama

Obama aj Bush nepriamo kritizovali svojho následníka v úrade, Donalda Trumpa

20.10.2017 12:24

Bývalý americký prezident Barack Obama sa vo štvrtok prvýkrát od odchodu z Bieleho domu objavil na verejnej politickej scéne.

barcelona referendum katalansko

Madrid pri obmedzení autonómie Katalánska zrejme prevezme políciu

20.10.2017 12:17

Španielska vláda zrejme v rámci obmedzení autonómie Katalánska prevezme velenie katalánskej polície. Povedal to v piatok člen vedenia vládnej Ľudovej strany Fernando Martínez-Maille.

robot v automobilke

Roboty nasadzuje každá piata slovenská firma

20.10.2017 12:00

Ťažkú manuálnu robotu môžu aj na Slovensku už o dvadsať rokov vykonávať len stroje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5733311x
Priemerná čítanosť článkov: 5610x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy