Založ si blog

Už si dosť starý na to aby si vedel že komunizmus nebol nikde na svete.

13450200_10154850035295828_5856149537697942959_nPrečítal som si včera pod blogom na debate Pravda.

Dobrá správa po štyridsať plus 27 rokov. Dobrá, že aj vyznávačom najväčšieho podvodu v dejinách ľudstva konečne dokvapkáva.

Včera najzbytočnejšia persóna, pre občana, a najvzácnejšia figúrka pre politikov súčasného zlepenca, špeciálny prokurátor Kováčik, reagoval na informáciu o nevyriešení ani jedného zo 61 prípadov podozrenia zo spáchania trestného činu politikmi, slovami :

„Sú to všetko klamstvá a bez dôkazov nemožno obviňovať“ !

V roku 2003 po niekoľkonásobnej mojej výzve špeciálnemu prokurátorovi, aby som bol vypočutý ako svedok v kauze „Skupinka“, privolil.

Ráno o ôsmej hodine, v deň dohodnutého termínu, mi dievčina na recepcií oznámila, že pán Kováčik odišiel na mimoriadnu poradu ku generálnemu prokurátorovi Trnkovi.

Až na môj zvýšený hlas, že „mám dohodnutý termín“ pricupital prokurátor. Že teda ešte má pár minút. V pracovni zamietol, v rozpore so zákonom, moje právo a povinnosť byť vypočutý.

Po desiatich minútach, s pohľadom celý čas upreným na dve taška písomnosti, sa ma spýtal :

„Čo to máte na stole“ ?

Dôkazy !, odpovedal som mu.

Odchod špeciálneho prokurátora z miestnosti sa podobal na bezhlavý útek.

Tender, o ktorom píšem na ministerstve obrany SR, začínal pred 14 rokmi na sume 320 miliónov korún.

Dnes má hodnotu prevyšujúcu 12 miliárd korún. Systém je nefunkčný a pýta nové a nové peniaze.

Prípad je premlčaný !

Tak, ako hlas podobný Ficovi, čo zohnal peniaze vlastnou hlavou, tak ako prípady Baštrnák, Kočner, kompletka oligarchov Smer-SD a tisíce drobných „podnikateľov“, ktorých kvalifikácia a úspešnosť je daná dvoma kritériami.

Členstvo v zločineckej KSČ a popredné posty v zozname Lorencovej štátnej bezpečnosti.

Na samom začiatku histórie špeciálnej prokuratúry a špeciálneho súdu bola aktivita časti KDH, ktorá v tradícií svojej „politiky“ – nezabúdaj a neodpúšťaj – rozbehla hon na jedného košického komunálneho politika.

Dnes po dlhých rokoch, kedy inštitúty spravodlivosti zlikvidovali jedného schopného a nevídane čestného človeka politiky, kedy podlomili zdravie jeho deti, kedy ho neoprávnene vystavili roky rokúce verejnému pohŕdaniu, dospeli súdy a prokuratúra ku klasickej pointe vyfabulovaných prípadov.

Zrušeniu rozsudkov a úporného hľadania riešenia, ako sa mu ospravedlniť spolu s odškodnením.

Dnes, i roky dozadu, sa „poslanie“ špeciálnej prokuratúry zmenilo.

Dnes obhajujú neobhájiteľné prípady, ktoré by v Rumunsku už boli dávno ukončené a páchatelia by už dumali vo väzení o svojej nemravnosti. Tisícky páchateľov, aby nám bol zrejmý rozsah barbarstva „vládnutia“ Róberta Fica.

Dnes tí z kategórie – „nezabúdaj a neodpúšťaj“ – by mali zájsť do Košíc a ospravedlniť sa bývalému komunálnemu politikovi, jeho deťom a manželke, za peklo, ktoré im spôsobili za súčinnosti spravodlivosti na slovenský spôsob.

Teraz som TU a píšem pre občanov Slovenska zoznam VÝHOVORIEK, aby sme nemuseli rešpektovať zákony tejto krajiny.

Beztrestne !

Tak, ako oni, oni, ktorých kryje ten, pre ktorého podozrenie z trestnej činnosti politikov sú hlúposti „bez dôkazov“ !

 

(c) fb somvobraze.sk

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487543x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy