Založ si blog

Kaliňák vie, kto je Gorila, no za 11 rokov nič nevyšetril. Kaliňák vedel, kto sú fašisti Kotlebu a predsa ich povolil.

13528680_1017035441677722_5293223045660716696_nČlánok vyradený súdruhom ministrom Kaliňákom !

Potomok fašistu, Ján Čarnogurský tvrdí, že protestujúci študenti proti korupcií sú „zradcovia Slovenska a gadžovia“.

Potomok Mr.Čističa (Fica) svedok na svadbe Moniky Beňovej, Róbert Kaliňák, vyjadruje ľútosť, že študenti nevedia nič o Gorile.

Nevedomosť ja matkou zločinnosti, čítal som kedysi, ba aj o hanbe, ktorá by sa mala zmocniť toho, čo zločin kryje.

Ak študent, osemnásťročný, nevie nič o Gorile, je to normálne.

Ak socialista multimilionár a minister vnútra, Róbert Kaliňák, vie o Gorile všetko, ale nič za 11 rokov nevyšetril, potom je to pre bezpečnosť štátu a jeho občanov viac, ako iba epizóda, kedy iný socialista nahral Hlavu socialistov ako sa chváli, že ogabať štát na daniach, rovnako ako americký gangster pred takmer 100 rokmi, ktorý ho riadi, je iba nevinná zábavka socialistov. Rovnaká morbidnosť, ako „scénka“ sudcov s modrými slúchadlami a puškami

Hlava, čo zohnala peniaze vlastnou hlavou.

Hlava, čo popíjala Colu ako jediná z politikov so šéfom firmy patriacej do portfólia starého Lexu a generála Lorenca.

Hlava, ktorá ročne rozdá IBA na podvodoch s DPH DVE miliardy eur!!!, aby vyplakávala v demagogickom ošiali, že nemá peniaze na učiteľov či zdravotné sestričky.

Ak by ich dala, študent by bol vzdelanejší a Kaliňák s Ficom zdravší. Aj keď po pravda, načo je politickým mŕtvolam zdravie.

Šance študenta, že si doplní svoje vedomosti o novej podobe „okupácie Slovenska socialistami“, ktorej velí Plechový plukovník Fico, sú veľké.

Šanca multimilionára „socialistu“ a ministra vnútra Kaliňáka, že otvorí spis Gorila, z ktorého trčí Fico a vyšetrí kauzu, je mizivá.

O jeho krokoch sa nerozhoduje ani vo Ficovej Hlave, ani pri obchodovaní u Baštrnáka či Kočnera.

Toho „tajomného miesta“, kde sa rozhoduje o alchímii zločinu a zločincoch a zároveň sa rozdávajú inštrukcie k vyšetrovacím spisom s ceduľkou – „Skutok sa nestal“ – sa zmocňuje panika, strach a hľadajú tých, ktorí dostanú šancu svoje skutky oľutovať. Pred sudcom.

Rovnaký strach, aký bolo vidieť v očiach Medvedice zlomok predtým ako ju zastrelili, rovnaká panika, ako pri jej mláďatách, sirotách, ktoré hľadali svoju matku.

Rovnaká panika, ako pri Matke, ktorá celý svoj život bude čakať na svojho sedemnásťročného syna zastreleného tými, ktorí majú „pomáhať a chrániť“.

 

PS – súdruh Baran ty si iba zakomplexovaný chudáčik, ktorý ani nepozná súčasnú históriu.

 

(c) fb somvobraze.sk

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487544x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy