Založ si blog

Ešte koľko obetí, Ty Fico, Tajtrlík na šnúrke oligarchov, ktorí ti prepožičali ilúziu, že vládneš potrebuješ, aby si si uspokojil svoj apetít nenávisti a zlodušstva ?

Vraj, keď sa „hrá nefér, treba sa ozvať“, povedal si predsedovi UEFA.

Skús vysvetliť svoju dvanásť ročnú hru falošnosti, klamu a podvodu.

Chorých, vrátane ťažko chorých, nútiš zaplatiť štvrtý krát vyššie zdravotné odvody, aby tebou dotiahnutá špina a háveď zlodejská mohla beztrestne vykrádať zdravotníctvo aj piaty krát, lebo ty „oddlžuješ“.

Svojim bezduchým hlasovacím mašinám, ktorým ústava hovorí „poslanec“ dvíhaš platy a ľudí, aj tých ktorí ťa doposiaľ neprekukli, zdaňuješ za to, že sa sami postarali o svoje bývanie. Len preto, že komunistické lemry v ZMOS, potrebujú viac peňazí na svoj honosný život.

Dôchodcom pridávaš almužny, aby ti viac zostalo pre špeciálnu komunisticko eštebácku háveď a ich pokojnú a blahobytnú starobu, Napríklad pre Tomanovú a po včerajšku aj pre komjatického Šaša od eštebáka Širokého.

Školstvo v ruinách, učitelia deti ako rukojemníci tvojich predstáv a nevyhnutnosti vzdelania čo najväčšieho počtu tupých a nevzdelaných v kontraste tebou lešteného ega eštebáka, veksláka a čašníka v podobe obrovských desiatok miliónov eur do štadiónov, na ktoré už ľudia nechodia. Nehrá sa hokej, nehrá sa futbal, iba mecenáške orgie tvojej podpory.

Lesy, pľúca krajiny, sú rúbané systémom praktík okupantov, ktorí vedia, že ich pobyt je vždy časovo obmedzený, rovnako, ako obmedzenosť ich samých. Komediálne výstupy tvojich ministrov, ktorí už dávno mali stáť pred vyšetrovateľom za svoje zločiny, pri sadení pár stromov, už nemôžu zaujať ani slaboduchým vyznávačov socializmu.

Spravodlivosť, ktorá má podľa zákonov republiky s novým názvom – Republika, kde sa skutok nestal – sú takým prepychovým miestom, ktoré volá po ich praktickejšom využití. Po naplnení Súdov trunkom a predávať ho ako lahodný koňak.

O ministrovi vnútra nemožno už dnes ani len vysloviť, že je politickou mŕtvolou, ale ty mu veríš, lebo nič iné ti nezostáva. Na férovku, on teba a ty jeho, no kde vám obom zostali ľudia. Pripomína mi odpočuté z rozhovoru manželov :

Hádam by si nepodvádzal milenca s manželom !

„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovernskej republike“ !, je sľub, ktorý si zložil.

Je podobný tomu manželskému –„…v dobrom aj zlom“.

No ty si iba neverná ženička, ktorá je ochotná podvádzať milenca aj s manželom.

Občanmi.

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Okradol si matku maloletého dieťaťa o 10 000 eur !

16.11.2017

Ty, komunista ! Ty, socialista ! Ty, sociálny demokrat ! Bezdôvodne vyradený blog.

korea, kldr, severna korea

Vojak, ktorý ušiel z KĽDR, má črevá zamorené parazitmi

17.11.2017 17:49

Stav postreleného severokórejského dezertéra je podľa lekárov stabilizovaný, no "obrovské množstvo" parazitov mu kontaminuje rany.

Technopol,

Policajná razia v Technopole, Kočner: Sú to schizoidné výmysly

17.11.2017 15:31

Elitní policajti Národnej kriminálnej agentúry zasahovali v spoločnosti Technopol v bratislavskej Petržalke. Dva dni zbierali dôkazy.

Mario Draghi

Draghi: Eurozóna stále potrebuje lacné peniaze

17.11.2017 15:25

Ekonomika eurozóny je stále závislá na lacných úveroch a ECB predĺžením nákupov dlhopisov signalizovala, že nálady na požičky neporastú.

pokuta, vklad, sporenie, viazanosť, peniaze, putá

Nórska miliardárka dostala za jazdu pod vplyvom alkoholu pokutu takmer 26-tisíc eur

17.11.2017 15:07

Pokuty za jazdu pod vplyvom sa v Nórsku odvíjajú od výšky príjmu obvineného.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,042
Celková čítanosť: 5811196x
Priemerná čítanosť článkov: 5577x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy