Založ si blog

Ešte koľko obetí, Ty Fico, Tajtrlík na šnúrke oligarchov, ktorí ti prepožičali ilúziu, že vládneš potrebuješ, aby si si uspokojil svoj apetít nenávisti a zlodušstva ?

Vraj, keď sa „hrá nefér, treba sa ozvať“, povedal si predsedovi UEFA.

Skús vysvetliť svoju dvanásť ročnú hru falošnosti, klamu a podvodu.

Chorých, vrátane ťažko chorých, nútiš zaplatiť štvrtý krát vyššie zdravotné odvody, aby tebou dotiahnutá špina a háveď zlodejská mohla beztrestne vykrádať zdravotníctvo aj piaty krát, lebo ty „oddlžuješ“.

Svojim bezduchým hlasovacím mašinám, ktorým ústava hovorí „poslanec“ dvíhaš platy a ľudí, aj tých ktorí ťa doposiaľ neprekukli, zdaňuješ za to, že sa sami postarali o svoje bývanie. Len preto, že komunistické lemry v ZMOS, potrebujú viac peňazí na svoj honosný život.

Dôchodcom pridávaš almužny, aby ti viac zostalo pre špeciálnu komunisticko eštebácku háveď a ich pokojnú a blahobytnú starobu, Napríklad pre Tomanovú a po včerajšku aj pre komjatického Šaša od eštebáka Širokého.

Školstvo v ruinách, učitelia deti ako rukojemníci tvojich predstáv a nevyhnutnosti vzdelania čo najväčšieho počtu tupých a nevzdelaných v kontraste tebou lešteného ega eštebáka, veksláka a čašníka v podobe obrovských desiatok miliónov eur do štadiónov, na ktoré už ľudia nechodia. Nehrá sa hokej, nehrá sa futbal, iba mecenáške orgie tvojej podpory.

Lesy, pľúca krajiny, sú rúbané systémom praktík okupantov, ktorí vedia, že ich pobyt je vždy časovo obmedzený, rovnako, ako obmedzenosť ich samých. Komediálne výstupy tvojich ministrov, ktorí už dávno mali stáť pred vyšetrovateľom za svoje zločiny, pri sadení pár stromov, už nemôžu zaujať ani slaboduchým vyznávačov socializmu.

Spravodlivosť, ktorá má podľa zákonov republiky s novým názvom – Republika, kde sa skutok nestal – sú takým prepychovým miestom, ktoré volá po ich praktickejšom využití. Po naplnení Súdov trunkom a predávať ho ako lahodný koňak.

O ministrovi vnútra nemožno už dnes ani len vysloviť, že je politickou mŕtvolou, ale ty mu veríš, lebo nič iné ti nezostáva. Na férovku, on teba a ty jeho, no kde vám obom zostali ľudia. Pripomína mi odpočuté z rozhovoru manželov :

Hádam by si nepodvádzal milenca s manželom !

„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovernskej republike“ !, je sľub, ktorý si zložil.

Je podobný tomu manželskému –„…v dobrom aj zlom“.

No ty si iba neverná ženička, ktorá je ochotná podvádzať milenca aj s manželom.

Občanmi.

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

KĽDR, raketa, Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Donald Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653035x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy