Založ si blog

Ešte koľko obetí, Ty Fico, Tajtrlík na šnúrke oligarchov, ktorí ti prepožičali ilúziu, že vládneš potrebuješ, aby si si uspokojil svoj apetít nenávisti a zlodušstva ?

Vraj, keď sa „hrá nefér, treba sa ozvať“, povedal si predsedovi UEFA.

Skús vysvetliť svoju dvanásť ročnú hru falošnosti, klamu a podvodu.

Chorých, vrátane ťažko chorých, nútiš zaplatiť štvrtý krát vyššie zdravotné odvody, aby tebou dotiahnutá špina a háveď zlodejská mohla beztrestne vykrádať zdravotníctvo aj piaty krát, lebo ty „oddlžuješ“.

Svojim bezduchým hlasovacím mašinám, ktorým ústava hovorí „poslanec“ dvíhaš platy a ľudí, aj tých ktorí ťa doposiaľ neprekukli, zdaňuješ za to, že sa sami postarali o svoje bývanie. Len preto, že komunistické lemry v ZMOS, potrebujú viac peňazí na svoj honosný život.

Dôchodcom pridávaš almužny, aby ti viac zostalo pre špeciálnu komunisticko eštebácku háveď a ich pokojnú a blahobytnú starobu, Napríklad pre Tomanovú a po včerajšku aj pre komjatického Šaša od eštebáka Širokého.

Školstvo v ruinách, učitelia deti ako rukojemníci tvojich predstáv a nevyhnutnosti vzdelania čo najväčšieho počtu tupých a nevzdelaných v kontraste tebou lešteného ega eštebáka, veksláka a čašníka v podobe obrovských desiatok miliónov eur do štadiónov, na ktoré už ľudia nechodia. Nehrá sa hokej, nehrá sa futbal, iba mecenáške orgie tvojej podpory.

Lesy, pľúca krajiny, sú rúbané systémom praktík okupantov, ktorí vedia, že ich pobyt je vždy časovo obmedzený, rovnako, ako obmedzenosť ich samých. Komediálne výstupy tvojich ministrov, ktorí už dávno mali stáť pred vyšetrovateľom za svoje zločiny, pri sadení pár stromov, už nemôžu zaujať ani slaboduchým vyznávačov socializmu.

Spravodlivosť, ktorá má podľa zákonov republiky s novým názvom – Republika, kde sa skutok nestal – sú takým prepychovým miestom, ktoré volá po ich praktickejšom využití. Po naplnení Súdov trunkom a predávať ho ako lahodný koňak.

O ministrovi vnútra nemožno už dnes ani len vysloviť, že je politickou mŕtvolou, ale ty mu veríš, lebo nič iné ti nezostáva. Na férovku, on teba a ty jeho, no kde vám obom zostali ľudia. Pripomína mi odpočuté z rozhovoru manželov :

Hádam by si nepodvádzal milenca s manželom !

„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovernskej republike“ !, je sľub, ktorý si zložil.

Je podobný tomu manželskému –„…v dobrom aj zlom“.

No ty si iba neverná ženička, ktorá je ochotná podvádzať milenca aj s manželom.

Občanmi.

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487548x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy