Založ si blog

Ježiš nakŕmil 5 000 hladných, Béla Bugár 169 593.

Iba idiot nemení názor a čuduj sa, koľkože sa ich to namnožilo.

Jedenásť rokov žije Slovensko životom Ficových Idiotov bez ambície nájsť bod Archimedovho zákona, aby konečne prestalo nadľahčovať tých, čo už dávno mali byť pod hladinou.

Zabudnúť na slávnu vetu Muža Novembra ´89, Milana Kňažka, sa jednoducho nedá. Patril k tým, ktorí odrodili nový Život, aby nepostrehol, že v krátkom čase sa po našej krajinke šírili reči o smrti.

Labutia pieseň mnohých, s hlavou otočenou dozadu, nie a nie konečne zomrieť na zhubnú chorobu s diagnózou – socializmus. Diagnózou, kde vďačnosť sa mení na nenávisť, aby prekryla vlastnú neschopnosť vydať sa po novej ceste.

Dnes odporúčam konečne zabudnúť na biblické – rob iba to, čo by si si želal, aby to robili tebe – a prejsť na účinnejšie.

Urob to, čo ti práve urobili oni. Idioti „politiky“.

Návod som našiel u anglického štátnika Francisa Bacona :

„Podpáliť dom, len aby som si mohol uvariť vajce, je charakter egoistu.“

Takže, buďme konečne egoisti a začnime im robiť to, čo oni nám 27 posledných rokov.

Zub za zub je altruizmom s tesákmi !

Včera dala návod poslankyňa Most-Híd Edita Pfundtner,

“Politik má načúvať ľuďom a svojim voličom.”  Pár sekúnd potom, čo si prečítala reakcie občanov na trojnásobne vyššie zdanenie pivníc a poschodí rodinných domov, zázračne precitla a našla v štáte čosi, o čom doteraz netušila.

Ľudí..

Po Ficovom pokuse zvýšiť ceny elektriny pre kamarátov smeráckych oligarchov, od nej, je tu druhý dôkaz sily verejnej mienky.

Všetci poznáme príbeh, keď Ježiš nakŕmil 5 000 ľudí. Zázrakom.

O dvetisícsedemnásť rokov neskôr prišlo k Bélovi Bugárovi 169 593 hladných, aby ich nakŕmil predkrmom vedeným v jedálnom lístku štvrtej cenovej skupiny – „Charakter rozhoduje“ – a potom zasadol k stolu hodovania so Smer-SD a SNS.

K stolu tých, ktorí sa neštítia vykrádať hroby našich predkov a budúcnosť našich detí.

Na Bugárovom „zázraku“ je divných veľa okolností, no najsmiešnejšie vyznie, keď kresťan s „birmovaným“ komunistom stavia víťazné oblúky vlastnej podlosti.

Idioti politiky, pre ktorých politika je stupienkom k vlastnému blahobytu sa nezmenia.

Povinnosť zmeny, prechádza na nás, na tých, ktorí vytvárame hodnoty a oni ich rozkradnú ešte pred dverami štátnej pokladnice.

My si varme svoje vajce a ich nebude mať čo nadľahčovať a pôjdu pod hladinu.

Tam, kde mali byť druhý deň po Novembri ´89 !

 

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487547x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy