Založ si blog

Andreja Danka uniesla a Róberta Kaliňáka vymenili. Za dvojníka.

Dnes je medzinárodný deň vtipu.

Tak si “zažartujme”, súdruhovia, vlastenci i konzervatívci.

Slovenskou politikou otriasli dve tragédie a tretia, zvýšenie cien elektriny, ešte len k ľuďom dorazí na Bielom koníkovi eštebáka Širokého.
Starý Ficov kôň vyčnieval o celé štyri konské dĺžky nad všetkými. On, Jahnátek von Komjatice, pretekal na čistokrvnom slovenskom plemene, na Bielom koníkovi, kým ostatní súťažiaci dorazili na albánskych somároch. O transparentnosti tohto „výberu“ podal svedectvo bojovník proti korupcií, predseda Smer-SD. Ten jedným dychom oznámil, že Jahnátek vyčnieval do dĺžky, aby vyzval Žitňanskú na „nové balzamovacie obväzy“ pre Múmiu spravodlivosti, v jeho neprávnom štáte.
Bujarosť nad výsledkom bolo počuť aj u Brusiča Richtera, pretože jedna rodná vieska Transparentného elektrikára – Komjatice – už v letných mesiacoch dosiahne stopercentnú zamestnanosť. Zároveň poslala na cesty obhajcu Čistého dňa, aby zabezpečil schopných utečencov, ktorí budú ochotní pracovať za naše mzdy tak, aby sa nezopakovalo fiasko milionára Holjenčika. Nenápadne zvýšiť cenu elektriny.
Prvá tragédia na slovenskej politickej scéne začala bokom, v Revúcej.
V momente, keď sa jeho rodičia dozvedeli, že bol unesený, prenajali jeho detskú izbu v presvedčení, že učebnice jazyka slovenského nový podnájomník konečne rozbalí.
Uniesla ho v čase, kedy rozjímal nad smutnou situáciou v republike a nahlas vyslovil želanie, aby existovalo nejaké dielo, ktoré by bolo schopné ukázať podstatu spravodlivej vlády.
Zrazu ho mal, tuho stískal neodbytné spomienky až ho pohltila nostalgia a unášala do neznáma.
Ostnatý drôt, to bolo posledné čo zostalo ako spomienka na kapitána, ktorého uniesla Nostalgia socializmu, nebabrala sa s ním a prehodila ho na severnú stranu.
Kórei, za ostnatý drôt.
Epopeje veľkých národov vo svojich dielach hovoria u mužoch odvahy, ktorí unášali ženy. U nás sa táto tradícia nedochovala.
Možno s istotou tvrdiť, že medzera v tradícií Trójskej Heleny bude zaplnená inou Helenou. Tou ostrovnou, kde ašpirantom na pobyt je obyvateľ komplexu Bonaparte so spoločnosťou jemu blízkou. Buranmi, ktorí 11 rokov vedú lúpežnú vojnu s občanmi, tí ktorí si tak vypísali žiadosť o pobyt v zajateckom tábore.
Moja vlasť je pre mnohých hanbou, no vy ste hanbou, na ktorú mnohé generácie budú spomínať s nelichotivým jazykom.
Druhá tragédia je zložitejšia, nikoho neuniesli, iba vymenili za dvojníka.
Róberta Kaliňáka.
Ak totiž predseda Smer-SD tvrdí, že „Kaliňák je najlepší minister vnútra akého sme tu mali“ a na konci sa škerí to povestné – „Skutok sa nestal“ – potom nezostáva len veriť, že ministrom vnútra je dvojník.
Predsa, ak človek zloží sľub na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike, potom by čestný muž so svedomím stojaci na čele vnútra dávno posadil za mreže tisícky páchateľov. A s nimi 90 percent členov vlády F3.
Kaliňák, ako čestný muž so svedomím, by nemal problém s Hedvigou Malinovou, vraždou advokáta Válka či výbušninou v batožine, alebo mŕtvym chlapcom zastreleným na zadnom sedadle unikajúceho auta.
Začínal v čase vrcholu prosperity spoločnosti, no doviedli ju do úpadku, s ktorou prišli neresti, aby dosiahli jej mravnú vyčerpanosť. Na samé dno.
O čom však nevedel, je historická skúsenosť mnohých národov, ktoré dospeli k svojmu zániku :
„To nie je bohatstvo, ba ani vzdelanosť čím rozkvitajú národy. Ale iba Cnosť“.
Predseda Smer-SD, keď si už znova vybavil svojmu svedomiu odklad odchodu z Bonaparte, by mal prezradiť občanom.
Kto a prečo vymenil Róberta Kaliňáka za dvojníka.

Príde čas, kedy média dostanú obrovské množstvo utajovaných informácií o porušeniach zákona Robertom Ficom.

20.09.2017

Najlepší minister vnútra Kaliňák by mal niekde nájsť odvahu, zatknúť Róberta Fica a odovzdať ho kamarátovi, generálnemu prokurátorovi. Útok na prezidenta republiky začal 30 marca 2014 viac »

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

KĽDR, raketa, Kim Čong-un

Kim pohrozil USA najtvrdšou odvetou, KĽDR sa vyhráža ďalším jadrovým testom

22.09.2017 05:50

Slová Donalda Trumpa o zničení KĽDR ospravedlňujú náš jadrový program, tvrdí vodca Kim. Dodal, že je to cesta, po ktorej chce ísť až do konca.

Donald Trump

Trump vyhlásil bankovú blokádu KĽDR

21.09.2017 22:43

Banky budú stáť pred jasnou voľbou - buď obchodovať so Spojenými štátmi, alebo so zločinným režimom v KĽDR, vyhlásil Donald Trump.

rakka, syria

Arabsko-kurdskí ozbrojenci strieľali na sýrske jednotky vlády

21.09.2017 22:31

Ak sa takéto incidenty zopakujú, Rusko podnikne príslušné kroky, varovala Moskva Washington.

LOREAL-BETTENCOURT/

Zomrela najbohatšia žena sveta Liliane Bettencourtová

21.09.2017 20:50

Vo veku 94 rokov zomrela vo Francúzsku podnikateľka a dedička kozmetickej spoločnosti L'Oréal Liliane Bettencourtová.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,002
Celková čítanosť: 5653023x
Priemerná čítanosť článkov: 5642x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy