Založ si blog

Andreja Danka uniesla a Róberta Kaliňáka vymenili. Za dvojníka.

Dnes je medzinárodný deň vtipu.

Tak si “zažartujme”, súdruhovia, vlastenci i konzervatívci.

Slovenskou politikou otriasli dve tragédie a tretia, zvýšenie cien elektriny, ešte len k ľuďom dorazí na Bielom koníkovi eštebáka Širokého.
Starý Ficov kôň vyčnieval o celé štyri konské dĺžky nad všetkými. On, Jahnátek von Komjatice, pretekal na čistokrvnom slovenskom plemene, na Bielom koníkovi, kým ostatní súťažiaci dorazili na albánskych somároch. O transparentnosti tohto „výberu“ podal svedectvo bojovník proti korupcií, predseda Smer-SD. Ten jedným dychom oznámil, že Jahnátek vyčnieval do dĺžky, aby vyzval Žitňanskú na „nové balzamovacie obväzy“ pre Múmiu spravodlivosti, v jeho neprávnom štáte.
Bujarosť nad výsledkom bolo počuť aj u Brusiča Richtera, pretože jedna rodná vieska Transparentného elektrikára – Komjatice – už v letných mesiacoch dosiahne stopercentnú zamestnanosť. Zároveň poslala na cesty obhajcu Čistého dňa, aby zabezpečil schopných utečencov, ktorí budú ochotní pracovať za naše mzdy tak, aby sa nezopakovalo fiasko milionára Holjenčika. Nenápadne zvýšiť cenu elektriny.
Prvá tragédia na slovenskej politickej scéne začala bokom, v Revúcej.
V momente, keď sa jeho rodičia dozvedeli, že bol unesený, prenajali jeho detskú izbu v presvedčení, že učebnice jazyka slovenského nový podnájomník konečne rozbalí.
Uniesla ho v čase, kedy rozjímal nad smutnou situáciou v republike a nahlas vyslovil želanie, aby existovalo nejaké dielo, ktoré by bolo schopné ukázať podstatu spravodlivej vlády.
Zrazu ho mal, tuho stískal neodbytné spomienky až ho pohltila nostalgia a unášala do neznáma.
Ostnatý drôt, to bolo posledné čo zostalo ako spomienka na kapitána, ktorého uniesla Nostalgia socializmu, nebabrala sa s ním a prehodila ho na severnú stranu.
Kórei, za ostnatý drôt.
Epopeje veľkých národov vo svojich dielach hovoria u mužoch odvahy, ktorí unášali ženy. U nás sa táto tradícia nedochovala.
Možno s istotou tvrdiť, že medzera v tradícií Trójskej Heleny bude zaplnená inou Helenou. Tou ostrovnou, kde ašpirantom na pobyt je obyvateľ komplexu Bonaparte so spoločnosťou jemu blízkou. Buranmi, ktorí 11 rokov vedú lúpežnú vojnu s občanmi, tí ktorí si tak vypísali žiadosť o pobyt v zajateckom tábore.
Moja vlasť je pre mnohých hanbou, no vy ste hanbou, na ktorú mnohé generácie budú spomínať s nelichotivým jazykom.
Druhá tragédia je zložitejšia, nikoho neuniesli, iba vymenili za dvojníka.
Róberta Kaliňáka.
Ak totiž predseda Smer-SD tvrdí, že „Kaliňák je najlepší minister vnútra akého sme tu mali“ a na konci sa škerí to povestné – „Skutok sa nestal“ – potom nezostáva len veriť, že ministrom vnútra je dvojník.
Predsa, ak človek zloží sľub na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike, potom by čestný muž so svedomím stojaci na čele vnútra dávno posadil za mreže tisícky páchateľov. A s nimi 90 percent členov vlády F3.
Kaliňák, ako čestný muž so svedomím, by nemal problém s Hedvigou Malinovou, vraždou advokáta Válka či výbušninou v batožine, alebo mŕtvym chlapcom zastreleným na zadnom sedadle unikajúceho auta.
Začínal v čase vrcholu prosperity spoločnosti, no doviedli ju do úpadku, s ktorou prišli neresti, aby dosiahli jej mravnú vyčerpanosť. Na samé dno.
O čom však nevedel, je historická skúsenosť mnohých národov, ktoré dospeli k svojmu zániku :
„To nie je bohatstvo, ba ani vzdelanosť čím rozkvitajú národy. Ale iba Cnosť“.
Predseda Smer-SD, keď si už znova vybavil svojmu svedomiu odklad odchodu z Bonaparte, by mal prezradiť občanom.
Kto a prečo vymenil Róberta Kaliňáka za dvojníka.

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur.

17.11.2017

Píšem ti Faktúru, komunista. Na 42 miliárd a 388 miliónov eur. Na 7 593 eur na každého človeka žijúceho na Slovensku. To je DLH, ktorý si vytrovil za 11 rokov v pozícií, kedy oligarchovia viac »

Andrejovi Dankovi – Slovensko nie je Lesostav Revúca, aby ho priviedol do ruín a dlžôb, ako jeho otec.

16.11.2017

Slovensko a jeho občania – okrem darebákov eštebákov a komunistov registrovaných v SNS – odmietajú osud Lesostavu Revúca. Privatizácie na barbarský spôsob otca Andreja Danka. Privatizácie, viac »

Okradol si matku maloletého dieťaťa o 10 000 eur !

16.11.2017

Ty, komunista ! Ty, socialista ! Ty, sociálny demokrat ! Bezdôvodne vyradený blog.

korea, kldr, severna korea

Vojak, ktorý ušiel z KĽDR, má črevá zamorené parazitmi

17.11.2017 17:49

Stav postreleného severokórejského dezertéra je podľa lekárov stabilizovaný, no "obrovské množstvo" parazitov mu kontaminuje rany.

Technopol,

Policajná razia v Technopole, Kočner: Sú to schizoidné výmysly

17.11.2017 15:31

Elitní policajti Národnej kriminálnej agentúry zasahovali v spoločnosti Technopol v bratislavskej Petržalke. Dva dni zbierali dôkazy.

Mario Draghi

Draghi: Eurozóna stále potrebuje lacné peniaze

17.11.2017 15:25

Ekonomika eurozóny je stále závislá na lacných úveroch a ECB predĺžením nákupov dlhopisov signalizovala, že nálady na požičky neporastú.

pokuta, vklad, sporenie, viazanosť, peniaze, putá

Nórska miliardárka dostala za jazdu pod vplyvom alkoholu pokutu takmer 26-tisíc eur

17.11.2017 15:07

Pokuty za jazdu pod vplyvom sa v Nórsku odvíjajú od výšky príjmu obvineného.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,042
Celková čítanosť: 5811197x
Priemerná čítanosť článkov: 5577x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy