Založ si blog

Andreja Danka uniesla a Róberta Kaliňáka vymenili. Za dvojníka.

Dnes je medzinárodný deň vtipu.

Tak si “zažartujme”, súdruhovia, vlastenci i konzervatívci.

Slovenskou politikou otriasli dve tragédie a tretia, zvýšenie cien elektriny, ešte len k ľuďom dorazí na Bielom koníkovi eštebáka Širokého.
Starý Ficov kôň vyčnieval o celé štyri konské dĺžky nad všetkými. On, Jahnátek von Komjatice, pretekal na čistokrvnom slovenskom plemene, na Bielom koníkovi, kým ostatní súťažiaci dorazili na albánskych somároch. O transparentnosti tohto „výberu“ podal svedectvo bojovník proti korupcií, predseda Smer-SD. Ten jedným dychom oznámil, že Jahnátek vyčnieval do dĺžky, aby vyzval Žitňanskú na „nové balzamovacie obväzy“ pre Múmiu spravodlivosti, v jeho neprávnom štáte.
Bujarosť nad výsledkom bolo počuť aj u Brusiča Richtera, pretože jedna rodná vieska Transparentného elektrikára – Komjatice – už v letných mesiacoch dosiahne stopercentnú zamestnanosť. Zároveň poslala na cesty obhajcu Čistého dňa, aby zabezpečil schopných utečencov, ktorí budú ochotní pracovať za naše mzdy tak, aby sa nezopakovalo fiasko milionára Holjenčika. Nenápadne zvýšiť cenu elektriny.
Prvá tragédia na slovenskej politickej scéne začala bokom, v Revúcej.
V momente, keď sa jeho rodičia dozvedeli, že bol unesený, prenajali jeho detskú izbu v presvedčení, že učebnice jazyka slovenského nový podnájomník konečne rozbalí.
Uniesla ho v čase, kedy rozjímal nad smutnou situáciou v republike a nahlas vyslovil želanie, aby existovalo nejaké dielo, ktoré by bolo schopné ukázať podstatu spravodlivej vlády.
Zrazu ho mal, tuho stískal neodbytné spomienky až ho pohltila nostalgia a unášala do neznáma.
Ostnatý drôt, to bolo posledné čo zostalo ako spomienka na kapitána, ktorého uniesla Nostalgia socializmu, nebabrala sa s ním a prehodila ho na severnú stranu.
Kórei, za ostnatý drôt.
Epopeje veľkých národov vo svojich dielach hovoria u mužoch odvahy, ktorí unášali ženy. U nás sa táto tradícia nedochovala.
Možno s istotou tvrdiť, že medzera v tradícií Trójskej Heleny bude zaplnená inou Helenou. Tou ostrovnou, kde ašpirantom na pobyt je obyvateľ komplexu Bonaparte so spoločnosťou jemu blízkou. Buranmi, ktorí 11 rokov vedú lúpežnú vojnu s občanmi, tí ktorí si tak vypísali žiadosť o pobyt v zajateckom tábore.
Moja vlasť je pre mnohých hanbou, no vy ste hanbou, na ktorú mnohé generácie budú spomínať s nelichotivým jazykom.
Druhá tragédia je zložitejšia, nikoho neuniesli, iba vymenili za dvojníka.
Róberta Kaliňáka.
Ak totiž predseda Smer-SD tvrdí, že „Kaliňák je najlepší minister vnútra akého sme tu mali“ a na konci sa škerí to povestné – „Skutok sa nestal“ – potom nezostáva len veriť, že ministrom vnútra je dvojník.
Predsa, ak človek zloží sľub na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike, potom by čestný muž so svedomím stojaci na čele vnútra dávno posadil za mreže tisícky páchateľov. A s nimi 90 percent členov vlády F3.
Kaliňák, ako čestný muž so svedomím, by nemal problém s Hedvigou Malinovou, vraždou advokáta Válka či výbušninou v batožine, alebo mŕtvym chlapcom zastreleným na zadnom sedadle unikajúceho auta.
Začínal v čase vrcholu prosperity spoločnosti, no doviedli ju do úpadku, s ktorou prišli neresti, aby dosiahli jej mravnú vyčerpanosť. Na samé dno.
O čom však nevedel, je historická skúsenosť mnohých národov, ktoré dospeli k svojmu zániku :
„To nie je bohatstvo, ba ani vzdelanosť čím rozkvitajú národy. Ale iba Cnosť“.
Predseda Smer-SD, keď si už znova vybavil svojmu svedomiu odklad odchodu z Bonaparte, by mal prezradiť občanom.
Kto a prečo vymenil Róberta Kaliňáka za dvojníka.

Je nejaká špinavosť, kde by ste pán Kaliňák neboli ? Nové 4 milióny do kešene na „upratovanie“.

27.07.2017

Sú nejaké drahé hodinky, súdruh predseda Smer-SD, ktoré majú schopnosť odtikať tie povestné tri sekundy, kedy bude každý odvolaný ? Hovorím o firme Forest. Tá včera iba upratovala a dnes viac »

O uväznení Mečiara rozhodovali slovenskí miliardári dávno predtým ako budú súdy od Harabína dnes.

25.07.2017

Ukážte mi jedného ponovembrového slovenského miliardára vyklíčeného bez semena zodpovednosti a poctivosti ako podnikateľ Baťa, miliardára ktorému bolo darované bohatstvo ľudí privatizáciou, viac »

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

22.07.2017

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve viac »

Charlie Gard

Smrteľne chorého britského chlapčeka prevezú do hospicu, rozhodol sudca

27.07.2017 21:15

Sudca o presune nevyliečiteľne chorého Charlieho rozhodol po tom, čo sa rodičia a nemocnica nedohodli, kde a ako 11-mesačné dieťa strávi svoje posledné dni.

cesta, r2, kamene

Padajúce kamene vystrašili aj vodičov na R2 pri Zvolene

27.07.2017 20:00

Komplikácií v doprave sa po vodičoch jazdiacich pod Strečnom dočkali aj šoféri na rýchlostnej ceste R2 pri Zvolene, ktorej časť úseku je neprejazdná.

Vladimir Putin, Krym, Rusko, Ukrajina,

Putin: Rusko je zdržanlivé voči USA, ale trpezlivosť má svoje medze

27.07.2017 19:12

Rusko reaguje na akcie USA zdržanlivo, ale v určitej chvíli už nebude možné hrubé konanie ďalej trpieť. Uviedol ruský prezident Putin ohľadom možnej reakcie na sankcie USA.

MV SR: Vládny Airbus A319

Zraneného mladíka privezie domov z Grécka vládny špeciál

27.07.2017 19:00

Prvý pobyt Michala pri mori v Grécku sa neskončil šťastne. Po operácii leží tri týždne v nemocnici a dýchajú za neho prístroje. Minister vnútra Kaliňák ponúkol na prevoz špeciál.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 980
Celková čítanosť: 5487549x
Priemerná čítanosť článkov: 5600x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy