Založ si blog

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve a výsmechu ľuďom.

Zažili sme za 11 rokov vlády boľševikov prepojených s mafiou bielych golierov také množstvo príbehov, že keby vstali všetci slávni spisovatelia sveta posledných dvetisíc rokov a začali písať romány, potrebovali by aspoň tri priemerné životy, aby ich dokončili.

Z banky vo vlastníctve štátu už odišiel dnešný finančný oligarcha s jednou miliardou korún za „vlády“ Vladimíra Mešiara.

Z tej istej banky si odniesol voľakedajší Mág-nát, ako náhradu „spôsobenej škody“ za vypovedanie zmluvy, viac ako sto miliónov.

Čítali sme tisícky príbehov, kde Hlavné postavy, ktoré riadia obsah aj formu „vládnutia“ boľševického bezchrbtičiara Fica, ako si , obrazne povedané, kamiónmi odvážajú ma svoje osobné bankové kontá miliardy eur.

No nikdy v histórií posledných 25 rokov nedošlo k pokusu „vykradnúť“ Národnú banku Slovenska.

Zatiaľ, čo kreatúra komunistu , katolíka i športovca, krepčila nad vatrami „zvrchovanosti“, či korčuľovala, aby si vypočula želanie človeka, že si má rozmlátiť hubu, alebo „bojovala“ za kvalitné potraviny pre krajinu s nehorázne najvyššou daňou z pridanej hodnoty, ba i vykladala zákonom upravené čísla u experta na Čistý dom o „najnižšej nezamestnanosti“, nebolo to o ničom inom, ako o odvádzaní pozornosti verejnej mienky o novom bezprecedentnom podvode v „príbehu krachu“ životnej poisťovne.

50 miliónov eur náhrady „za spôsobenú škodu“ ! ?

Čítam špecializované finančné portály i seriózne denníky. Toľko temných postavičiek zo slovenského parlamentu so skúsenosťami krachu nebankových subjektov a následnou škodou pre občanov za miliardy, toľko súčinnosti policajtov, vyšetrovateľov až po sudcov, som ešte nevidel. Všetko v záujme „nároku“ za „škodu“, ktorú mala NBS spôsobiť poisťovni.

Ak som kedysi, v záujme smiechu a zábavy, chodil aj na portály šíriace žarty, dnes už to nerobím.

Sú oveľa vtipnejší iní.

Napríklad Generálna prokuratúra Jaroslava Čižnára.

Napríklad Špecializované prokuratúra Dušana Kováčika.

Napríklad Polícia Róberta Kaliňáka.

Napríklad slovenské súdnictvo Harabína a Žitňanskej.

Všade žarty s rovnakou pointou – „Skutok sa nestal“ ! Teda s jednou výnimkou – „Náš človek“.

No a tak po slovenskom Švejkovi Ficovi, čo nešíri zábavu, ale zlobu s ktorou ide do vopred prehranej a predstienej „potravinovej vojny“ s EU, tu máme konečne aj legendárny podvodníkov z Česka.

Legendu kriminalistiky, ktorá „predala“ najznámejší český hrad Karlštein Američanom, legendu, ktorej na krku čupelo 500 žalôb, no ani raz nestal pred súdom.

 

PS – zabávaj sa nick brehy – na nešťastí inýách dôvrčivých

Generálna prokuratúra Slovenskej republiky na základe rozsiahlych závažných informácií preverí kauzu Rapid life.

Ako TV Markíza informovala hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry Jana Tökölyová prijala v rámci svojej pôsobnosti a právomoci tieto opatrenia:

– uložila prokurátorom krajských prokuratúr preskúmať všetky trestné veci, v ktorých ako podozrivé osoby vystupovali štatutárni zástupcovia Rapid life životná poisťovňa, a. s. (ide o podozrenie z trestnej činnosti súvisiacej s činnosťou životnej poisťovne), ktoré boli skončené v trestnom konaní pred začatím trestného stíhania, alebo prípravné konaníe bolo skončené bez vznesenia obvinenia (dozor v týchto veciach vykonávali prokurátori okresných prokuratúr),

– prokurátori Generálnej prokuratúry SR preskúmajú všetky trestné veci , v ktorých ako podozrivé osoby vystupovali štatutárni zástupcovia Rapid life životná poisťovňa, a. s. (ide o podozrenie z trestnej činnosti súvisiacej s činnosťou životnej poisťovne), ktoré boli skončené v trestnom konaní pred začatím trestného stíhania alebo prípravné konaníe bolo skončené bez vznesenia obvinenia (dozor v týchto veciach vykonávali prokurátori krajských prokuratúr),

http://www.tvnoviny.sk/ekonomika/1879277_generalna-prokuratura-preveri-kauzu-rapid-life

 

 

 

Tretina obyvateľov tejto zemi je slabá duchom. Každý siedmy občan je debilný alebo dementný, alebo alkoholik.

21.08.2017

prof. MUDr. Cyrila Höschl, DrSc., 24.9.1991 pri udelení hodnosti profesora, pražský Karolín. „To čo teraz poviem, nie je prejavom univerzitnej povýšenosti ani sarkazmu. Je to suché konštatovanie viac »

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

zmluva, pôžička

Spotrebné úvery sú drahé a na ľudí čakajú nástrahy

22.08.2017 09:00

Kúpiť si auto, práčku či televízor na spotrebný úver je stále drahý špás. Priemerné úroky síce za posledných osem rokov klesli z 15 na necelých 10 percent.

SAFRICA-ENVIRONMENT/

Štyroch Juhoafričanov zatkli za kanibalizmus

22.08.2017 08:45

Polícia v Juhoafrickej republike zatkla štyroch mužov podozrivých z kanibalizmu. Jeden z nich policajtom ukázal časti ľudskej nohy a ruky.

Taliansko, zemetrasenie, ischia,

Pri zemetrasení na talianskej Ischii zahynuli najmenej dvaja ľudia

22.08.2017 08:14

Zemetrasenie s magnitúdou 4,0, ktoré zasiahlo taliansky ostrov Ischia si vyžiadalo najmenej dva životy.

merkelová, angela merkelová, merkel,

Xenofóbia voľby v Nemecku nevyhrá

22.08.2017 07:26

Mesiac pred parlamentnými voľbami v Nemecku migrácia nie je ich hlavnou témou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 990
Celková čítanosť: 5560594x
Priemerná čítanosť článkov: 5617x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy