Založ si blog

Už aj Smer-SD má svojho Fruniho a BMG Invest a desaťtisíce poškodených klientov.

Smer-SD si v baniach uhľobaróna zriadil ilegálne legálnu Alobalovú baliareň jednej miliardy eur, no zriadiť si Alobalovú dielničku v Národnej banke Slovenska vypovedá o politickom hulvátstve a výsmechu ľuďom.

Zažili sme za 11 rokov vlády boľševikov prepojených s mafiou bielych golierov také množstvo príbehov, že keby vstali všetci slávni spisovatelia sveta posledných dvetisíc rokov a začali písať romány, potrebovali by aspoň tri priemerné životy, aby ich dokončili.

Z banky vo vlastníctve štátu už odišiel dnešný finančný oligarcha s jednou miliardou korún za „vlády“ Vladimíra Mešiara.

Z tej istej banky si odniesol voľakedajší Mág-nát, ako náhradu „spôsobenej škody“ za vypovedanie zmluvy, viac ako sto miliónov.

Čítali sme tisícky príbehov, kde Hlavné postavy, ktoré riadia obsah aj formu „vládnutia“ boľševického bezchrbtičiara Fica, ako si , obrazne povedané, kamiónmi odvážajú ma svoje osobné bankové kontá miliardy eur.

No nikdy v histórií posledných 25 rokov nedošlo k pokusu „vykradnúť“ Národnú banku Slovenska.

Zatiaľ, čo kreatúra komunistu , katolíka i športovca, krepčila nad vatrami „zvrchovanosti“, či korčuľovala, aby si vypočula želanie človeka, že si má rozmlátiť hubu, alebo „bojovala“ za kvalitné potraviny pre krajinu s nehorázne najvyššou daňou z pridanej hodnoty, ba i vykladala zákonom upravené čísla u experta na Čistý dom o „najnižšej nezamestnanosti“, nebolo to o ničom inom, ako o odvádzaní pozornosti verejnej mienky o novom bezprecedentnom podvode v „príbehu krachu“ životnej poisťovne.

50 miliónov eur náhrady „za spôsobenú škodu“ ! ?

Čítam špecializované finančné portály i seriózne denníky. Toľko temných postavičiek zo slovenského parlamentu so skúsenosťami krachu nebankových subjektov a následnou škodou pre občanov za miliardy, toľko súčinnosti policajtov, vyšetrovateľov až po sudcov, som ešte nevidel. Všetko v záujme „nároku“ za „škodu“, ktorú mala NBS spôsobiť poisťovni.

Ak som kedysi, v záujme smiechu a zábavy, chodil aj na portály šíriace žarty, dnes už to nerobím.

Sú oveľa vtipnejší iní.

Napríklad Generálna prokuratúra Jaroslava Čižnára.

Napríklad Špecializované prokuratúra Dušana Kováčika.

Napríklad Polícia Róberta Kaliňáka.

Napríklad slovenské súdnictvo Harabína a Žitňanskej.

Všade žarty s rovnakou pointou – „Skutok sa nestal“ ! Teda s jednou výnimkou – „Náš človek“.

No a tak po slovenskom Švejkovi Ficovi, čo nešíri zábavu, ale zlobu s ktorou ide do vopred prehranej a predstienej „potravinovej vojny“ s EU, tu máme konečne aj legendárny podvodníkov z Česka.

Legendu kriminalistiky, ktorá „predala“ najznámejší český hrad Karlštein Američanom, legendu, ktorej na krku čupelo 500 žalôb, no ani raz nestal pred súdom.

 

PS – zabávaj sa nick brehy – na nešťastí inýách dôvrčivých

Generálna prokuratúra Slovenskej republiky na základe rozsiahlych závažných informácií preverí kauzu Rapid life.

Ako TV Markíza informovala hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry Jana Tökölyová prijala v rámci svojej pôsobnosti a právomoci tieto opatrenia:

– uložila prokurátorom krajských prokuratúr preskúmať všetky trestné veci, v ktorých ako podozrivé osoby vystupovali štatutárni zástupcovia Rapid life životná poisťovňa, a. s. (ide o podozrenie z trestnej činnosti súvisiacej s činnosťou životnej poisťovne), ktoré boli skončené v trestnom konaní pred začatím trestného stíhania, alebo prípravné konaníe bolo skončené bez vznesenia obvinenia (dozor v týchto veciach vykonávali prokurátori okresných prokuratúr),

– prokurátori Generálnej prokuratúry SR preskúmajú všetky trestné veci , v ktorých ako podozrivé osoby vystupovali štatutárni zástupcovia Rapid life životná poisťovňa, a. s. (ide o podozrenie z trestnej činnosti súvisiacej s činnosťou životnej poisťovne), ktoré boli skončené v trestnom konaní pred začatím trestného stíhania alebo prípravné konaníe bolo skončené bez vznesenia obvinenia (dozor v týchto veciach vykonávali prokurátori krajských prokuratúr),

http://www.tvnoviny.sk/ekonomika/1879277_generalna-prokuratura-preveri-kauzu-rapid-life

 

 

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

babiš

Česi už majú názor na šéfa ANO, pripomína expert

21.10.2017 11:39

Česi dnes rozhodnú o zložení Poslaneckej snemovne. Parlamentné voľby sa začali včera.

Konferencia smeru v Nitre Fico.

V Nitre sa zišli politici Smeru. Fico: Nenechajme sa učičíkať prieskumami

21.10.2017 10:00, aktualizované: 11:35

Delegáti Smeru sa od rána schádzajú na nitrianskom výstavisku Agrokomplex, kde sa koná programová konferencia vládnej strany.

hamáček

Neviem si predstaviť, že by bol vo vláde líder ANO Andrej Babiš

21.10.2017 09:30

Česká strana sociálnodemokratická (ČSSD) splnila vo vláde 90 percent svojho programu, prízvukuje jej podpredseda Jan Hamáček.

bitcoin, mena, virtuálna

Bitcoinový ošiaľ pokračuje, ľudia do neho vkladajú celé majetky

21.10.2017 09:29

Bitcoin prekonal hranicu šesťtisíc dolárov a prognózy hovoria o jeho ďalšom raste. Niektorí ľudia do neho vkladajú celý svoj majetok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5736572x
Priemerná čítanosť článkov: 5613x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy