Založ si blog

Stručné dejiny úspechov Róberta Fica – z Monikinej práčovne cez Haščákovu Gorilu až po výhybkára v štátnej pokladnici.

13895497_1044792098902056_5271595798841364132_nZ Fica spravil „Majstra Poriadok“ a z Beňovej asistentku v práčovni, z vody Coca-Colu a zo Slovenska Švajčiarsko.

Nič sa stretlo s ničotou a birmovaný boľševik prešiel vývojom darwinovskou skratkou, od majstra poriadok cez gorilku popíjajúcu colu u svojho pána, aby v záverečnom štádiu mátožiaceho komplexu z Mikuláša Dzurindu prekonal pokušenie spáchať samovraždu po volebnom neúspechu a konečne objaviť svoj životný talent.

Stáť sa výhybkárom.

Výhybkár pre vláčiky tých, ktorí mu na 11 rokov prepožičali ilúziu moci, aby vlakmi vyvážali peniaze zo štátnej pokladnice. Tu na Belize, tam do Mexika či Bahami.

Medzi jeho najväčšie „reformy“ patrí zdokonalenie vynálezu Vladimíra Mečiara Doby igelitky a dôchodcu finančne podporujúce Flašíkovo Švajčiarsko , zrodenie Kaliňákovej doby kešu s následnou slepotou policajtov, sudcov, prokurátorov, doby depeháčkovej, kde Malý Laci na fúriku priviazanom o bugatti veyron prevážal milióny, doby alobalovej osvieženej bitím manželky poslancom slovenského parlamentu i doby ruksákovej, kde státisíce eur zostanú na benzínke, aby novým generáciám  zanechali odkaz o neuveriteľnej skromnosti a šetrnosti i vysokých dôchodkov ľudí obývajúcich krajinku, ktorí dokážu z neho odložiť pre synáčika 300 tisíc eur.

Včerajšia komédia troch v kríze, kde jeden – konduktor Danko – chcel od výhybkára novú kalkulačku, no dostal hodinky a čas na rozmyslenie a druhý úspešne dokončil rychlokurz pochôdzkára medzi Dankom a Ficom, aby nosil rady od opilca blízkeho televíznemu manipulátorovi.

Pchanie sa do zadku v záujme vidiny byť in, ako napísal majster slova Ondro, vyvoláva nutkanie na vpadnutia „vedy“ na spôsob Flašíka.

Reklamný mág Flašík sa po ére alchymistov vrhol na vedu. Projektu, v ktorom figuruje jeho pravá ruka, odklepol štát 6,5 milióna eur.

Zadanie je pre „vedecký výskum“ cocacolového magnáta prosté.

Prerobiť Slovákov na Inkov. Teda červených idiotov, lebo je ich tu toľko, že by sme ich mali začať vyvážať. „Prieskumné agentúry“ platené Smer-SD však dlhšie signalizujú úbytok tohto živočíšneho druhu.

Aj na Slovensku platí zákaz klonovania ľudí a tak model voličky Boženky z Kysúc nemožno „vedecký aplikovať“.

Fedor Flašík je znalec Čiernej diery Vladimíra Mečiara, veď bol jeden zo spoluautorov, našiel nový model červenej diery typu Moravská Macocha.

Školstvo a vedu.

On založiť tradíciu, kde sa hlúposti politikov prehltávajú voličom, aby ju smerácki zlodeji zdokonalili, vytvára priestor pre dve „štátne“ vyznamenania.

Od Výhybár Fica i Konduktora Danka.

Vynález Čerpadla na odčerpanie 600 miliónov eur z ministerstva školstva určených na vedu a vzdelávanie a strčiť ho do rúk neopakovateľnému „mysliteľovi“ Andrejovi Dankovi do rúk v podobe Čierneho Petra zodpovednosti pod značkou made in Utekajúci Plavčan, je „vedecký“ vrchol, ktorý potvrdzuje, že vzdelávanie a veda sú najzbytočnejšie ťarchy krajinky pod Alpami.

Ich opak plodí nových červených idiotov, ktorí donekonečna budú strkať tri prsty do krvácajúcej rany birmovaného komunistu výhybkára.

Toto leto je zvláštne, začalo romantický, pornoherec zo strniska si odskočil na kopu slamy, aby pomuchlal dievčinu a skončilo komediálne, kedy výhybkár odklonil vagón od Mórica s jediným cestujúcim po slepej koľají. Anderom z Lesostavu.

PS: Rodičom, nechceli by ste pouvažovať o masívnej podpore Učiteľov, lebo ide o vaše Deti.

Iba provízia zo 600 miliónov eur má byť vo výške 120 miliónov, teda dvakrát toľko, ako ročne požadovali Učitelia a Výhybkár i Konduktor a Pochôdzkár ich „nevedeli nájsť“ !

(c) fb somvobraze.sk

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

babiš

Česi už majú názor na šéfa ANO, pripomína expert

21.10.2017 11:39

Česi dnes rozhodnú o zložení Poslaneckej snemovne. Parlamentné voľby sa začali včera.

Konferencia smeru v Nitre Fico.

V Nitre sa zišli politici Smeru. Fico: Nenechajme sa učičíkať prieskumami

21.10.2017 10:00, aktualizované: 11:35

Delegáti Smeru sa od rána schádzajú na nitrianskom výstavisku Agrokomplex, kde sa koná programová konferencia vládnej strany.

hamáček

Neviem si predstaviť, že by bol vo vláde líder ANO Andrej Babiš

21.10.2017 09:30

Česká strana sociálnodemokratická (ČSSD) splnila vo vláde 90 percent svojho programu, prízvukuje jej podpredseda Jan Hamáček.

bitcoin, mena, virtuálna

Bitcoinový ošiaľ pokračuje, ľudia do neho vkladajú celé majetky

21.10.2017 09:29

Bitcoin prekonal hranicu šesťtisíc dolárov a prognózy hovoria o jeho ďalšom raste. Niektorí ľudia do neho vkladajú celý svoj majetok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5736579x
Priemerná čítanosť článkov: 5613x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy