Založ si blog

Stručné dejiny úspechov Róberta Fica – z Monikinej práčovne cez Haščákovu Gorilu až po výhybkára v štátnej pokladnici.

13895497_1044792098902056_5271595798841364132_nZ Fica spravil „Majstra Poriadok“ a z Beňovej asistentku v práčovni, z vody Coca-Colu a zo Slovenska Švajčiarsko.

Nič sa stretlo s ničotou a birmovaný boľševik prešiel vývojom darwinovskou skratkou, od majstra poriadok cez gorilku popíjajúcu colu u svojho pána, aby v záverečnom štádiu mátožiaceho komplexu z Mikuláša Dzurindu prekonal pokušenie spáchať samovraždu po volebnom neúspechu a konečne objaviť svoj životný talent.

Stáť sa výhybkárom.

Výhybkár pre vláčiky tých, ktorí mu na 11 rokov prepožičali ilúziu moci, aby vlakmi vyvážali peniaze zo štátnej pokladnice. Tu na Belize, tam do Mexika či Bahami.

Medzi jeho najväčšie „reformy“ patrí zdokonalenie vynálezu Vladimíra Mečiara Doby igelitky a dôchodcu finančne podporujúce Flašíkovo Švajčiarsko , zrodenie Kaliňákovej doby kešu s následnou slepotou policajtov, sudcov, prokurátorov, doby depeháčkovej, kde Malý Laci na fúriku priviazanom o bugatti veyron prevážal milióny, doby alobalovej osvieženej bitím manželky poslancom slovenského parlamentu i doby ruksákovej, kde státisíce eur zostanú na benzínke, aby novým generáciám  zanechali odkaz o neuveriteľnej skromnosti a šetrnosti i vysokých dôchodkov ľudí obývajúcich krajinku, ktorí dokážu z neho odložiť pre synáčika 300 tisíc eur.

Včerajšia komédia troch v kríze, kde jeden – konduktor Danko – chcel od výhybkára novú kalkulačku, no dostal hodinky a čas na rozmyslenie a druhý úspešne dokončil rychlokurz pochôdzkára medzi Dankom a Ficom, aby nosil rady od opilca blízkeho televíznemu manipulátorovi.

Pchanie sa do zadku v záujme vidiny byť in, ako napísal majster slova Ondro, vyvoláva nutkanie na vpadnutia „vedy“ na spôsob Flašíka.

Reklamný mág Flašík sa po ére alchymistov vrhol na vedu. Projektu, v ktorom figuruje jeho pravá ruka, odklepol štát 6,5 milióna eur.

Zadanie je pre „vedecký výskum“ cocacolového magnáta prosté.

Prerobiť Slovákov na Inkov. Teda červených idiotov, lebo je ich tu toľko, že by sme ich mali začať vyvážať. „Prieskumné agentúry“ platené Smer-SD však dlhšie signalizujú úbytok tohto živočíšneho druhu.

Aj na Slovensku platí zákaz klonovania ľudí a tak model voličky Boženky z Kysúc nemožno „vedecký aplikovať“.

Fedor Flašík je znalec Čiernej diery Vladimíra Mečiara, veď bol jeden zo spoluautorov, našiel nový model červenej diery typu Moravská Macocha.

Školstvo a vedu.

On založiť tradíciu, kde sa hlúposti politikov prehltávajú voličom, aby ju smerácki zlodeji zdokonalili, vytvára priestor pre dve „štátne“ vyznamenania.

Od Výhybár Fica i Konduktora Danka.

Vynález Čerpadla na odčerpanie 600 miliónov eur z ministerstva školstva určených na vedu a vzdelávanie a strčiť ho do rúk neopakovateľnému „mysliteľovi“ Andrejovi Dankovi do rúk v podobe Čierneho Petra zodpovednosti pod značkou made in Utekajúci Plavčan, je „vedecký“ vrchol, ktorý potvrdzuje, že vzdelávanie a veda sú najzbytočnejšie ťarchy krajinky pod Alpami.

Ich opak plodí nových červených idiotov, ktorí donekonečna budú strkať tri prsty do krvácajúcej rany birmovaného komunistu výhybkára.

Toto leto je zvláštne, začalo romantický, pornoherec zo strniska si odskočil na kopu slamy, aby pomuchlal dievčinu a skončilo komediálne, kedy výhybkár odklonil vagón od Mórica s jediným cestujúcim po slepej koľají. Anderom z Lesostavu.

PS: Rodičom, nechceli by ste pouvažovať o masívnej podpore Učiteľov, lebo ide o vaše Deti.

Iba provízia zo 600 miliónov eur má byť vo výške 120 miliónov, teda dvakrát toľko, ako ročne požadovali Učitelia a Výhybkár i Konduktor a Pochôdzkár ich „nevedeli nájsť“ !

(c) fb somvobraze.sk

Tretina obyvateľov tejto zemi je slabá duchom. Každý siedmy občan je debilný alebo dementný, alebo alkoholik.

21.08.2017

prof. MUDr. Cyrila Höschl, DrSc., 24.9.1991 pri udelení hodnosti profesora, pražský Karolín. „To čo teraz poviem, nie je prejavom univerzitnej povýšenosti ani sarkazmu. Je to suché konštatovanie viac »

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

zmluva, pôžička

Spotrebné úvery sú drahé a na ľudí čakajú nástrahy

22.08.2017 09:00

Kúpiť si auto, práčku či televízor na spotrebný úver je stále drahý špás. Priemerné úroky síce za posledných osem rokov klesli z 15 na necelých 10 percent.

SAFRICA-ENVIRONMENT/

Štyroch Juhoafričanov zatkli za kanibalizmus

22.08.2017 08:45

Polícia v Juhoafrickej republike zatkla štyroch mužov podozrivých z kanibalizmu. Jeden z nich policajtom ukázal časti ľudskej nohy a ruky.

Taliansko, zemetrasenie, ischia,

Pri zemetrasení na talianskej Ischii zahynuli najmenej dvaja ľudia

22.08.2017 08:14

Zemetrasenie s magnitúdou 4,0, ktoré zasiahlo taliansky ostrov Ischia si vyžiadalo najmenej dva životy.

merkelová, angela merkelová, merkel,

Xenofóbia voľby v Nemecku nevyhrá

22.08.2017 07:26

Mesiac pred parlamentnými voľbami v Nemecku migrácia nie je ich hlavnou témou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 990
Celková čítanosť: 5560588x
Priemerná čítanosť článkov: 5617x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy