Založ si blog

Vladimír Mečiar, ste Zbabelec, slaboch a strachom o majetky zavalený pastier Oviec.

20729389_1941741512771769_3055136478363349731_nŽiaden Čarnogurského „Otec vlasti“, žiaden Samec Joža Ráža pre nadržané dôchodkyne z Pasienkov, žiaden boxer, možno iba LenOn Rasťa Piška.

A, iba Zbabelec, podľa mňa.

„Ak by som povedal pravdu, tak padne politický systém, aj politici, aj finančné skupiny“ ! Zaznela vyhrážka z vašich úst pred pár týždňami.

Stačí si pozrieť dejiny privatizácie, dať ich do časovej súvislosti s najznámejším prejavom Michala Kováča, druhým pádom vlády Vladimíra Mečiara, jeho znovunavrátením k moci, únosom syna exprezidenta, aby človek pochopil, že únos bol iba tým povestným odklonom verejnej mienky od miliardových presunov majetku spoločnosti.

Aké symbolické. Podvečer stého výročia narodenia vlastizradcu, Vasiľa Biľaka, v deň kedy mu ľudia rozmlátili „pamätník“, dostali ste trojrohý list zo sveta Kaliňáka o zastavení trestného stíhania pre premlčanie.

Gašparovičov ústavný súd vyriekol ortieľ – amnestie zločinu a zločincom boli aktom prekročenia právomoci predsedu vlády.

Povedané inak, zneužili ste svoje právomoci na ochranu vrahov a únoscov.
Zabudli ste na zásadné, pravda sa nedá premlčať.

Ak by človek nebral do úvahy komédiu vami zostrojeného „nástupcu“ moci po praslici, Róberta Fica, o „zrušení amnestií“, potom ste premeškali svoju príležitosť na očistenie krvi, ktoré sa nedá zmyť. A hlavne mena.

A história ju tak zapíše.

Áno, ak by ste boli otcom vlasti, samcom či boxerom sám by ste vyzvali spravodlivosť v neprávnom štáte Róberta Fica o možnosť postaviť sa pred súd a prejsť aktom očisty.

Vaša veta spred mesiaca – “Pokiaľ ide o toto obvinenie, tak je to chrapúnstvo, pretože od začiatku do konca je vymyslené” – by tomu dávalo logiku. Ibaže proti nej stojí váš svet lží, ktorými ste zamorovali spoločnosť.

A hlavne –  „Ak by som povedal pravdu, tak padne politický systém, aj politici, aj finančné skupiny“.

Neviete si predstaviť akú radosť, pri páde všetkého svinstva, ktoré ste založili, by ste spôsobili domorodému obyvateľstvu.

Chápem, vy ste aj posledné dejstvo zbabrali pri tak jednoduchej operácií. Hrozbe väzenia, čo bola iba komédia obhajcu právneho suterénu, tiež vraj z bajpasom.

“Kúpil by som si Človeče, nehnevaj sa a čakal, kým sa tam ukáže Fico s Dankom,”

Kúpte si ho aj keď hrozba väzenia padla. A hrajte.

S vlastizradcom a tiež zbabelcom, ktorý do poslednej sekundy zatajoval vlastné „dieťa“ – list pre okupantov – Vasiľom Biľakom.

autor fotografií dal príznačný názov – ZAHOJENÝ !

(c) fb somvobraze.sk

Tretina obyvateľov tejto zemi je slabá duchom. Každý siedmy občan je debilný alebo dementný, alebo alkoholik.

21.08.2017

prof. MUDr. Cyrila Höschl, DrSc., 24.9.1991 pri udelení hodnosti profesora, pražský Karolín. „To čo teraz poviem, nie je prejavom univerzitnej povýšenosti ani sarkazmu. Je to suché konštatovanie viac »

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra.

19.08.2017

Róbert Fico dnes, potom čo sa na NAKA Ladislav Baštrnák priznal k trestnému činu krátenia daní vo výške 2 milióny eur, odvolá Róberta Kaliňáka z funkcie ministra vnútra. Hneď po ňom podá viac »

Keď Červený Potkan vyvezie z ministerstva jednu miliardu a dvesto miliónov je ticho, ak to urobí Potkan vlastenecký a iba polovicu, pišťanie Potkanov Červených počujú až v Bruseli.

18.08.2017

„Konečne sa mohol ponoriť do svojej ničím nerušenej existencie. Zistil, že je to nádherné ! To sú slová vraha z románu Parfum od Patrika Süskinda. Po takmer 200 rokoch od čias Edgara Allana viac »

SAFRICA-ENVIRONMENT/

Štyroch Juhoafričanov zatkli za kanibalizmus

22.08.2017 08:45

Polícia v Juhoafrickej republike zatkla štyroch mužov podozrivých z kanibalizmu. Jeden z nich policajtom ukázal časti ľudskej nohy a ruky.

Taliansko, zemetrasenie, ischia,

Pri zemetrasení na talianskej Ischii zahynuli najmenej dvaja ľudia

22.08.2017 08:14

Zemetrasenie s magnitúdou 4,0, ktoré zasiahlo taliansky ostrov Ischia si vyžiadalo najmenej dva životy.

merkelová, angela merkelová, merkel,

Xenofóbia voľby v Nemecku nevyhrá

22.08.2017 07:26

Mesiac pred parlamentnými voľbami v Nemecku migrácia nie je ich hlavnou témou.

Islamský štát, fallúdža, irak,

Islamskí teroristi: Keď nie cez Turecko, tak cez Libanon?

22.08.2017 07:19

Niektorí pozorovatelia hovoria už o agónii teroristov z Islamského štátu v Sýrii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 990
Celková čítanosť: 5560585x
Priemerná čítanosť článkov: 5617x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy