Založ si blog

Vladimír Mečiar, ste Zbabelec, slaboch a strachom o majetky zavalený pastier Oviec.

20729389_1941741512771769_3055136478363349731_nŽiaden Čarnogurského „Otec vlasti“, žiaden Samec Joža Ráža pre nadržané dôchodkyne z Pasienkov, žiaden boxer, možno iba LenOn Rasťa Piška.

A, iba Zbabelec, podľa mňa.

„Ak by som povedal pravdu, tak padne politický systém, aj politici, aj finančné skupiny“ ! Zaznela vyhrážka z vašich úst pred pár týždňami.

Stačí si pozrieť dejiny privatizácie, dať ich do časovej súvislosti s najznámejším prejavom Michala Kováča, druhým pádom vlády Vladimíra Mečiara, jeho znovunavrátením k moci, únosom syna exprezidenta, aby človek pochopil, že únos bol iba tým povestným odklonom verejnej mienky od miliardových presunov majetku spoločnosti.

Aké symbolické. Podvečer stého výročia narodenia vlastizradcu, Vasiľa Biľaka, v deň kedy mu ľudia rozmlátili „pamätník“, dostali ste trojrohý list zo sveta Kaliňáka o zastavení trestného stíhania pre premlčanie.

Gašparovičov ústavný súd vyriekol ortieľ – amnestie zločinu a zločincom boli aktom prekročenia právomoci predsedu vlády.

Povedané inak, zneužili ste svoje právomoci na ochranu vrahov a únoscov.
Zabudli ste na zásadné, pravda sa nedá premlčať.

Ak by človek nebral do úvahy komédiu vami zostrojeného „nástupcu“ moci po praslici, Róberta Fica, o „zrušení amnestií“, potom ste premeškali svoju príležitosť na očistenie krvi, ktoré sa nedá zmyť. A hlavne mena.

A história ju tak zapíše.

Áno, ak by ste boli otcom vlasti, samcom či boxerom sám by ste vyzvali spravodlivosť v neprávnom štáte Róberta Fica o možnosť postaviť sa pred súd a prejsť aktom očisty.

Vaša veta spred mesiaca – “Pokiaľ ide o toto obvinenie, tak je to chrapúnstvo, pretože od začiatku do konca je vymyslené” – by tomu dávalo logiku. Ibaže proti nej stojí váš svet lží, ktorými ste zamorovali spoločnosť.

A hlavne –  „Ak by som povedal pravdu, tak padne politický systém, aj politici, aj finančné skupiny“.

Neviete si predstaviť akú radosť, pri páde všetkého svinstva, ktoré ste založili, by ste spôsobili domorodému obyvateľstvu.

Chápem, vy ste aj posledné dejstvo zbabrali pri tak jednoduchej operácií. Hrozbe väzenia, čo bola iba komédia obhajcu právneho suterénu, tiež vraj z bajpasom.

“Kúpil by som si Človeče, nehnevaj sa a čakal, kým sa tam ukáže Fico s Dankom,”

Kúpte si ho aj keď hrozba väzenia padla. A hrajte.

S vlastizradcom a tiež zbabelcom, ktorý do poslednej sekundy zatajoval vlastné „dieťa“ – list pre okupantov – Vasiľom Biľakom.

autor fotografií dal príznačný názov – ZAHOJENÝ !

(c) fb somvobraze.sk

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

parlamentné voľby 2016, voľby, volebná urna,

O dva týždne môže v krajských voľbách po prvý raz voliť 95-tisíc ľudí

20.10.2017 12:42

Krajské volebné komisie do dnešného dňa ministerstvo vnútra informovali o piatich kandidátoch na predsedov samosprávnych krajov, ktorí už nekandidujú.

obama

Obama aj Bush nepriamo kritizovali svojho následníka v úrade, Donalda Trumpa

20.10.2017 12:24

Bývalý americký prezident Barack Obama sa vo štvrtok prvýkrát od odchodu z Bieleho domu objavil na verejnej politickej scéne.

barcelona referendum katalansko

Madrid pri obmedzení autonómie Katalánska zrejme prevezme políciu

20.10.2017 12:17

Španielska vláda zrejme v rámci obmedzení autonómie Katalánska prevezme velenie katalánskej polície. Povedal to v piatok člen vedenia vládnej Ľudovej strany Fernando Martínez-Maille.

robot v automobilke

Roboty nasadzuje každá piata slovenská firma

20.10.2017 12:00

Ťažkú manuálnu robotu môžu aj na Slovensku už o dvadsať rokov vykonávať len stroje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5733308x
Priemerná čítanosť článkov: 5610x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy