Založ si blog

Roberta Fica, najviac omína Hákový kríž, ktorý si prospechársky prekoval na kosák s kladivom aby dnes sa stal Hrobárom obdobia po Novembri ´89.

21077724_10209888819446401_2844819976043954475_n„Ak niekto hajluje a niekto používa hákový kríž, tak to je blázon“, Kalište, Róbert Fico 26 augusta 2017.

Až predsedu Smer-SD nanovo premôže pokušenie nadávať iným do Bláznov, mal by si spočítať to obrovské množstvo zločinov, ktoré vyprodukovala jeho „strana“ za 12 rokov. Času, kedy oligarchovia Smer-SD mu prepožičali ilúziu vládnutia a občanom vnútili formu moci domácich okupantov.

„Ak má byť jadrom Nemecko a Francúzsko, chcem byť tam“ ! Róbert Fico.

Zotrvajme v geopolitickom priestore dvoch najvplyvnejších štátov únie, pretože s obsahom politiky „jadra“ má Róbert Fico problémy. Do takej mieri, že za neho Bugárova strana strácajúca svoju budúcnosť, naformulovala zadanie pre jadro.

K jeho obsahu niet pripomienok, problém nastáva v momente, keď k obsahu sú pripojené tri piliere, ktoré sú v Nemecku a Francúzsku udržiavané v úcte, rešpektované a pri ich porušení sankcionované.

Vláda zákona, princípy demokracie a zdravé peniaze. V tomto momente by nebolo treba námahy, aby odkrylo vyčnievajúce barbarstvo moci troch vlád Róberta Fica v konfrontácií s troma piliermi moci v Nemecku a Francúzsku.

Niekoľko otázok pre predsedu Smer-SD v rovnici princípov moci jadra a reálneho výkonu moci toho “čo tam chce byť“ :

Koľko hodín by dokázal vzdorovať minister vnútra inej verejnej mienke potom, čo napriek poznaniu odôvodnenia Najvyššieho súdu o zrušení „Kotlebovcov“ ich, ako nositeľov fašizmu na novo zaregistruje medzi politické strany ?

Koľko dní by zotrval v pozícií jeho predseda vlády, ktorý viac ako desať rokov dozadu, nevykrikoval na ministra vnútra , „že je blázon“, tak ako v Kališti pred pár dňami ? Ten predseda vlády, ktorému v Smer-SD „šarapatia“ bez kúska pocitu viny, potomkovia arizátorov a obdivovatelia fašistického štátu Jozefa Tisa.

Koľko hodín by vydržal minister vnútra v podmienkach Nemecka či Francúzska, ak by sa daňovému poplatníkovi vysmial jeho „slabosti platiť dane“ formuláciou o dobe kešu, troch fúrikoch a 12 miliónoch eur v nich s odkazom na beztrestnosť „nášho človeka ? Najviac v čase, kedy sa páchateľ trestného činu neodvedenia dane priznal ? Čo možno hodnotiť znova ako trik „spravodlivosti“ na spôsob Smer-SD, pretože Baštrnák si neoprávnene vyúčtoval DPH a nie neodviedol dane.

Ako dlho by vydržal tlak verejnej mienky predseda vlády v podmienkach Francúzska, ak by vnútil parlamentu „Lex Váhostav“. Zákon, ktorým sa chránil podvodník, zákon, ktorý doviedol živnostníka k samovražde a desiatky pracujúcich pre Váhostav do krachu. Zákon, ktorým sa uložila nezainteresovaným občanom povinnosť svojimi daňami uhradiť dlžoby človeka vedeného v zoznamoch štb ako agenta.

Aký čas, počítaný v minútach, by zotrval vo funkcií ministra Ján Richter potom, čo po roku generálna prokuratúra odhalila morálne bahno v ústavoch, v ktorých boli deti vystavené najnemravnejšiemu poníženiu formou pohlavného zneužitia a minister rok naťahoval čas, aby kryl „persóny“ verejne známe a vystupujúce v „tričkách“ Smer-SD ?

Ako dlho by nechala verejná mienka v pozícií podpredsedu vlády, súdruha Pellegriního, potom, čo sa prevalili podozrenia pri eurofondoch určených na informačnú spoločnosť a znalostnú ekonomiku. Na oblasti, kde boli miliardy minuté, ďalej sú nefunkčné a jediný zisk je medzi tými, ktorí dali a tými, ktorí si ich vzali ?

Ako dlho by zotrval vo funkcií generálny prokurátor, kamarát Róberta Fica, keď ani po takmer dvoch rokoch nepodal návrh Najvyššiemu súdu na zrušenie ĽSNS a to napriek prítomnosti takmer dvoch stoviek podaní.

Ako dlho by mlčala verejná mienka Nemecka, ak by sa prevalila „právna šaškáreň“ Róberta Fica o právnom suteréne v kombinácií s Bugárovým „právnym liekom“ na zbavenie sa najodpornejšej škvrny v podobe Mečiarových amnestií ?

Akú intenzitu nepokojov by vyvolala verejná mienka, ak by minister vnútra a s ním aj predseda Smer-SD, lebo bol jediný popíjajúci Colu v inkriminovanom byte, dlhých jedenásť rokov „nedokázali“ vyšetriť kauzu Gorila ? Kauzu financovanú jedným zo sponzorov Smer-SD, ktorej cieľom bolo povaliť vládu Mikuláša Dzurindu a tak umožniť dostať sa k moci „strane“ Smer-Tretia cesta ?

Ako dlho by zostal vo funkcií predseda vlády, ak by sa verejnosť Nemecka dozvedela o jeho bratovi, ktorý rovnako ako pri Lex Váhostav“, nevyplatil svojich subdodávateľov, peniaze si ponechal a firmu „vyprevodili zo sveta“ biele kone ?

Až kam by hnala verejná mienka predsedu vlády vo Francúzsku, ak by sa dozvedela, že býva v byte daňového podvodníka, v byte, kde susedom je človek vedený v mafiánskych zoznamoch, že ho vlastnia „právnici“ čulo obchodujúci s ministrom vnútra ?

Áno, „ak niekto hajluje a niekto používa hákový kríž, tak to je blázon“ !

Ako sa ukazuje, Bláznov je oveľa viac.

„Škandalózna kauza – Košický kosák a kladivo – je dôkazom, že pojem „bývalý komunista“, neexistuje.

Čoho je prebytok sú ľudia, ktorým nerobí žiaden problém prerábať symboly ideológií tak, aby im prinášali osobný prospech podielu na moci na vykrádaní daní občanov.

Ideológií, ktorých spoločným obsahovým prvkom je zločin.

Fašistov aj komunistov.

Dvoch ideológií, ktoré sú dnes riadené z jedného propagandistického centra. Dokladuje to stratégia kotlebovcov a ficovcov do župných volieb, ktorí už nestavajú verejnou mienkou odmietajúcich straníckych nominantov, ale rozhliadajú sa po kolaborantoch, ktorí sú ochotní nastaviť nespokojnej verejnej mienke vlastnú tvár.

(c) fb somvobraze.sk

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5642987x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy