Založ si blog

Vladimír Mečiar: Čím skôr Robert Fico skončí, tým lepšie pre Slovensko.

Jankov vŕšok 30. augusta 2017

Hrozba slušným a zodpovedným občanom zaznela z úst najkompetentnejšieho experta v ohrozovaní republiky Slovensko.

Experta, ktorého ľudia už v júni roku 1998 mali hotovú konštrukciu svojho nástupcu. Róberta Fica. Dnes o ňom hovorí ako o nositeľovi „jadrovej politiky“, ktorej cieľom je zničenie slovenskej štátnosti.

Moment, kedy si dvaja komunisti dávajú Bozk smrti, by mal ostatných viesť ďaleko od miesta ich povestného komunistického „milostného“ aktu.

A predsa sa nájdu takí, ktorí doň vstúpia v presvedčení, že pri ich aktivite nastúpi to povestné pravidlo o výnimke.

Precitnutie býva kruté, ak neskôr príde poznanie so spomienkou, že model už bol úspešne vyskúšaný. No nie pre tretieho v hre o bozkoch.

Kandidát na predsedu samosprávneho kraja, Ján Lunter,  na svojom fb profile píše:

„SMER-SD podporil moju kandidatúru. Bolo to pre mňa rovnako prekvapujúce a nečakané ako pre vás – dozvedeli sme sa to ráno od novinárov“.

Súdruh podpredseda Smer-SD, Peter Pellegríny, v Hospodárskych novinách však popiera prítomnosť „prekvapenia“ pána Luntera slovami :

Rokovali vraj spolu viackrát, ale až dnes, asi polhodinu pred brífingom, mu dali “ruku a slovo”.

A aby nikoho nenechal na pochybách o „úprimnosti“ Smer-SD, dodáva tamtiež:

„Z našej strany to bola premyslená stratégia“.

Určite !

Smer-SD, podľa Pellegríniho, „zaujal jeho životný príbeh a hodnoty, ktoré vyznáva“.

Ján Luntner je podnikateľ, úspešný. Zaručene aj dobrý menežér, no pri slovách, že Smer-SD zaujal jeho podnikateľský príbeh a hodnoty, by mal zbystriť pozornosť, do ktorej kategórie podnikateľov blízkych Smer-SD ho vlastne zaradili.

K podnikateľovi Širokému, kde eurofondy na diaľnice sa „sociálno demokratický“ vyparili a diaľnica, ktorá mala byť hotová v roku 2010 sa už smeje z nových a nových termínov, ktoré určite prekročia čas egyptských staviteľov spred troch tisícročí ?

K podnikateľovi Brhelovi a jeho energetickým aktivitám, o ktorých analytici včera povedali, že ceny energií by boli o 20 % nižšie, nebyť pažravosti po zisku práve oligarchov ?

K Vladimírovi Poorovi a jeho nekonečnej anabáze dokončenia modernizácie železničnej trate trate Zlatovce – Trenčianska Teplá za 244,970 mil. eur, tej, kde EÚ viac ako pri podozrení z podvodu odmietla preplatiť čiastku a občania ju zaplatili inou formou ?

Netereba pokračovať vo výpočte „hodnôt“ podnikateľov blízkych Smer-SD, až na jednu výnimku.

Miroslav Výboh „prišiel, vypýtal si tri krát po šesť miliónov eur a odišiel“, povedal očitý svedok, dnes už vo väzení v kauze Pandúr.

Korunu dôkazov, že v „premyslenej stratégií“ Smer-SD ide o „Bozk smrti“ Jánovi Lunterovi, nasadil Andrej Danko na oslavách SNP. Ten napriek tomu, že pískajúci a bučiaci občania na dvoch ústavných činiteľov boli vyzvaní na „nerobenie politiky“ pri piete, povedal, že…

…oceňuje prácu Stanislava Mičeva. Tiež jedného z kandidátov na post Bansko -bystrického župana. Toho, ktorý do KSČ vstúpil po Novembri ´89, toho, ktorý je vedený v zoznamoch štátnej bezpečnosti.

No a premyslená stratégia Smer-SD padla do prachu a odhalila pravý zámer. Dostať Mičeva do čela župy. Tak, ako to urobili v komunálnych voľbách v Prešove pri voľbe primátora.

Korunu dôkazov, sám proti sebe, dáva Ján Lunter na svojom profile o deň neskôr.

Po včerajšej správe máme pre vás aj dnes jednu: dnes nám vyslovilo podporu hnutie Progresívne Slovensko. Píše o nich, ako o „demokratický zmýšľajúcich ľuďoch“.

Pánu Lenterovi odporúčam svoju analýzu o „Progresívnom Slovensku, o politickej farme Smer-SD.

Dôvod je prostý, až precitne z falošného tvrdenia, že „podpora je bez podmienok“, že podpora Smer-SD a jeho farmy Progresívne Slovensko, nie je ničím podmienená.

Tu je analýza, pán Lunter – http://pavolkaplan.blog.pravda.sk/2017/02/07/najvacsi-podvod-na-volicovi-k-predcasnym-volbam-roku-2018-dalsie-deti-estebakov-v-hre-o-moc/

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5642982x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy