Založ si blog

Politické mŕtvoly Procházka, Bugár, po včerajšom fiasku na súde aj Fico a po dnešnom Richterovi aj Danko, a ich podvod na voličoch, občana vyšli na 17 miliárd eur !

„Nepodávame žalobu, aby sme prehrali, ale aby sme vyhrali.“ Týmito slovami prvého decembra roku 2015, pred parlamentnými voľbami, strašil utečencami predseda Smer-SD.

Nebol to motív, ktorý by riešil otázky bezpečnosti občanov Slovenska. Iba propagandistický trik, s prvkami podvodného konania, ktorého cieľom bolo znovuzískanie moci a osobných výhod.

Preto boli okamžite Radoslavovi Procházkovi ukázané dlžobné úpisy hneď po voľbách.

Preto Andrej Danko bol na koberci pár dni po voľbách u developera albánskeho pôvodu.

Preto bol Béla Bugár u obtlstnutého herca „na káve“.

Omyl, ktorým znova čistil hlavy svojich voličov Róbert Fico, že rozhodnutím súdneho dvora sa situácia dramatický nemení, odkryl včera na tlačovke.

„My, rešpektujeme rozhodnutie súdneho dvora k utečencom“.

Totálna politická prehra, tak ako je u predsedu Smer-SD už pravidlom, to nie je pár desiatok tisíc eur súdnych trov, to je povinnosť prijať viac ako 900 utečencov.

Predvolebná hra vabank s bezpečnosťou občana i záujmom Slovenska bola motivovaná zásadným.

Nerušené dorabovanie eurofondov pridelených do roku 2020 Slovensku vo výške 17 miliárd eur.

A to nie je záverečný účet vystavený vládou, ktorá síce kúri i svieti, ale nerokuje o závažných otázkach spravovania krajiny, ale iba o podieloch troch strán na tomto lúpežníctve.

To sú holorúby slovenských lesov v rozsahu tisícov hektárov firmou manželky ministra Žigu.

To je takmer miliarda eur, o ktoré prídeme na rozvoj vedy a školstva, kde pravdepodobne najvyššou kvalifikáciou pre exministra Plavčana bol podvod s pôžičkou pre syna známeho herca vedeného v zoznamoch štb, ako agenta Harmonia.

To je dlhodobý proces ohrozovania mravnej výchovy a pohlavného zneužívania maloletej zamestnancom ústavu plateného daňami občana v rezorte Jána Richtera.

To sú milióny hektárov pôdy vo vlastníctve štátu, čo dostala do správy ministerka Matečná, ktorá by v právnom štáte čelila podozreniu zo spáchania trestného činu z čias pôsobenia v Pozemkovom fonde.

To sú miliardové „nákupné šialenstva“ ministra vnútra Róberta Kaliňáka, v rezorte vnútra aj obrany. Áno, aj obrany, ako bol osobne „vytmaviť“ nominantovi SNS ministrovi Gajdošovi, predseda Smer-SD.

To sú nevyčísliteľné škody v najprísnejšie chránených oblastiach Slovenska, kde oligarchovia Smer-SD, stavajú „hotelové“ opachy pre super boháčov. Pred zatvorenými očami ministra životného prostredia z Most Híd. Rovnako, ako pri ignorovaní kvality pitnej vody, v ktorej sa našli mikro častice plastov.

To je pokračovanie šafárenia v rezorte nominanta od Bugára, rezorte dopravy, kde sa pomaly pripravuje najväčší podvod na občanoch Slovenska. Tam, kde pridelené  miliardy eur určené na dopravnú infraštruktúru rozkradli a diaľnice i železnice, zostali pri starej podobe.

To je aj neuveriteľný nárast daňového zaťaženia občanov Slovenska, kde zvýšený príjem ide k „Nášmu človeku“ a jeho dobe kešu a fúriku.

To je nárast nedostupnosti zdravotnej starostlivosti, ktorej výsledkom je takmer sedem tisíc úmrtí ročne. Ľudí, ktorí dnes mohli ďalej žiť medzi nami, keby proces vykrádania zdravotníctva bol zastavený a minister bol ochotný konečne urobiť pre pacientov.

To je nanovo oživený proces spustiť najväčší podvod na občanoch Slovenska v podobe použitia „kompromitujúcich materiálov“ na Borisa Kolára a vynútenie si zmeny už prijatej „Dlhovej brzdy“ na investície, ktoré boli nedávno vykradnuté.

Toto je pravá podoba falošnosti predsedu Smer-SD, ktorý ani včera, na tlačovke, pod tlakom jeho najväčšej politickej prehry nedokázal, ako chlap, vstať, priznať si ju a oznámiť občanom Slovenska, že prijíma osobnú zodpovednosť za svoju prehru.

Tak, ako ju naformuloval v týždenníku Slovo, 2000, č. 47 slovami :

Ak Smer nebude úspešný a nedosiahne svoj cieľ Robert Fico z politiky odíde. Týmto chcem dať najavo, že politik musí prijímať osobnú politickú zodpovednosť za úspech alebo neúspech.

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643081x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy