Založ si blog

SaS „potopila“ Radičovej vládu a včera Nicholsonová zo SaS „zachránila“ boľševickému klamárovi Ficovi superzlepenec.

Darebák, rozumej štátom platený vlastenec, Jaroslav Paška hovorí, že Danko bude reagovať, len čo sa zorientuje.
Z americkej pevniny dorazil hurikán Harvey z Texasu aj na Slovensko, čo nie je až taká pohroma ako pri predstave, že by v ústave bol Dankov sen o možnosti držania osobných zbraní.
Tak neviem, vlastenec, lebo vaša národnosť Otomtomov hovorí jazykom, ktorému nerozumie ani Pán boh, iba 225 386 Oromromákov. Teda tak hovorí štatistika posledných parlamentných volieb.
8.8.2017 hrdo, odborne a slušne nakopneš zadok, vraj u istej skupiny Smer-SD je to ikona tvojho sociálne ladeného koaličného partnera, keď tvrdíš.
„Obviňujem mecenášov Smeru z koaličnej krízy a tvrdím, že Fico sa snaží hodiť problém z eurofondami na SNS“.
O mesiac na to „obraciaš kabát“ a vinný je iný. „Vládu zachránila Nicholsonová. Spôsob, ako odkomunikovala ten list, ktorý našla v skrinke, nezodpovedá úrovni postaveniu Nicholsonovej.”
Čas, kedy SNS a jej privatizéri stáli v predklone pred Mečiarovým stolom, na ktorom on nachádzal kdečo a žobrali o bohatstvo národa, aby ho vydrancovali a zbohatli, má zaručene vyššiu mieru darebáctva, ako fakt, že ten „neznámy“ poslal kompromitujúci materiál na Danka opozičnej poslankyni.
Podľa Pašku, Nicholsonovej chýba noblesa a vystupuje, ako pani z trhu.
Ono, darebáci zo SNS sú vychýrení svojim jemnocitom v správaní. Nebudem citovať vulgarizmy Jána Slotu, iba jeho názor na národ :
„Slováci sú geneticky hlúpy národ“ !
Iba jednu charakteristiku nasledovníka po opilcovi, Andreja Danka.
Jeho agresivitu.
Fakt noblesa darebákov, jedno obdobie vykrádania bohatstva národa a opilstva, na ktoré voľne nadväzuje násilie voči tým, ktoré by mali byť milované.
Vrcholom pokrytectva politickej mŕtvoly, Andreja Danka, sú dve okolnosti v čase, kedy sa preberá z dezorientácie.
Materiál, o ktorom hovorila Nicholsonova je podvrh. Áno, rovnaký ako nahrávka člena Smer-SD o tom, ako Fico zohnal peniaze vlastnou hlavou. Iba nejakých 35 až 40 miliónov.
No a druhá, jeho vyhlásenie o „boji proti totalitným režimom a šíriteľom nenávisti“.
Andrej Danko je prvý a posledný predseda NR SR, ktorému po parlamente búchajú ľudáctvo glorifikujúci potomkovia Jozefa Tisa bagandžami, s pištoľou vo vrecku a sú účastní rokovaní parlamentu. Nenašiel som jednu jeho výzvu pre generálneho prokurátora, aby zrušil fašistov a ich stranu.
Andreja Danka podporujú poslanci, potomkovia arizátorov židovského majetku, vrátane obhajcov Slovenského fašistického štátu. Tiež ho viac ako rok zmáha hluchota, slepota a strata hlasu.
Andrejovi Dankovi pochodujú nositelia „triednej nenávisti“ boľševici a eštebáci a rovnako rokujú o pravidlách v podmienkach demokracie na slovensky spôsob, aby boli jeho zárukou výhod moci v kombinácií s neschopnosťou.
Tí potomkovia, ktorých predkovia s triednou nenávisťou totalitného režimu na začiatku aplikovali fyzikálne zákony, kde s potešením na 237 popravených dokazovali, že teleso, rozumej človek odporca komunistov, ponorené tri metre pod podlahou popraviska vytlačí už iba dušu, aby skončili vetou – „Ďalej to už nejde“ !
Ani tu som nečítal, čo i len jednoducho skomolenú Otomtočinu protestu Otomtona.
Naopak, pred pár hodinami podržal spolu s Jaroslavom Paškom a ostatnými poslancami SNS des a hrôzu vyvolávajúcu boľševickú obludu, ktorá nemá ani len zrnko mravných zábran. Komunistu Jána Richtera.
Fakt, jedna noblesa a jemnocit poslancov SNS za druhou.
Odporúčanie poslancovi Jaroslavovi Paškovi na krátky čas pôsobenia v politike.
Andrej Danko vyhral boj s Horalkami, bolo by pre spoločnosť viac ako prospešné, keby si našiel ďalší tovar a otvoril druhý front. A mal by to urobiť rýchlo.
Policajný dokument, ktorý dostala poslankyňa Nicholsonovová hovorí zrozumiteľne.
Boľševici a eštebáci registrovaní v Smer-SD nemajú dokončenú prípravu predčasných volieb a do nich sa policajný dokument o podozrení z korupcie Andreja Danka, zmení na – „Skutok sa nestal“.

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5642980x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy