Založ si blog

Fico – ak toto je ten zločin, ktorý spáchala pani Tomanová, ja sa sám k tomu zločinu hlásim. Denník Pravda – 10. 02. 2009 08: 12.

Ficovi sa ani po desiatich rokoch neráči prihlásiť k spáchanému zločinu. Tak ako sľúbil.

Ak sa preukáže, že ministerka pochybila, zoberie zodpovednosť na seba, kasal sa o súdružskú česť, ktorá ako ukazuje storočná tradícia komunistov, stojí iba fajku močky. Zapáchajúco odpudivej.
Nielenže sa potvrdilo pochybenie ministerky Tomanovej, ale aktér podvodu, kamarátka súdružky Tomanovej, bola odsúdená.

Zanechala za sebou svojim Privilégiom spúšť.

Privilégium bola nezisková organizácie, v ktorej do roku 2006 pracovala Viera Tomanová ako menežérka.

Súdružská vďaka nenechala dlho čakať, nástupom na post ministra práce sa odvďačila po socialistický. Jej bývalá šéfka dostala 66 tisíc nenávratných euráčov z peňaženky občana.

Krátko na to kontrola zistila podvod vo výške 30 tisíc eur dlžoby na daniach a pohromy Viery Tomanovej vrcholili o necelý rok na to.

Privilégium dlhovalo Sociálnej poisťovni viac ako pol milióna eur, neziskovky, kde v pozícií menežéra pracovala Viera Tomanová.

Skúsil by občan nezaplatiť pár eur sociálnej poisťovni, tej ktorá patrila pod riadenie rezortu Tomanovej, a ocitol by sa v zozname a starostiach exekuovaných s počtom 3,5 milóna ľudí.

Súd vyriekol rozhodnutie o vine a treste, teda o zločine, a poslal tak upomienku predsedovi Smer-SD, ktorý v roku 2007 bránil Vieru Tomanovú slovami :

„Hlásim sa k zločinu“ !

Desať rokov márneho čakania na dodržanie slova muža, že on ponesie politickú zodpovednosť za zlyhanie vtedajšej ministerky Viery Tomanovej.

Tá mu oplatila komunistické chrapúnstvo pred troma dňami.

Dnes už v pozícií Ochrankyne Dieťaťa sa pripojila, tradíciou päťdesiatych rokov, a na stránke ombudsmana konštatovala, že Richterova kauza je účelovo vykonštruovaná a v Richterovom Čistom dni je všetko čisté.

Ak Tomanová z pozície Ochrankyne detí obhajuje súdruha Richtera, potom musím skonštatovať, že „najlepší minister“ je nadržaný puberťák, ktorému sex udrel na hlavu.

Rovnako niektorým matkám detí z Čistého dňa, ktoré napísali list, aby licencia nebola ústavu odobratá.

Šialenstvo má mnoho podôb.

No aj rozdielnosti. Keď v čase politických procesov s odporcami komunistického režimu napísal Albert Einstein list Československým komunistom, aby Miladu Horákovú zbavili trestu smrti, reakciou bola poprava ženy.

Ukazuje sa, že zbabelosť predsedu Smer-SD je oveľa vyššia, ako u Andreja Danka, ktorý nielenže sa neprihlásil k zločinu Tomanovej, ale na iných skutkoch sa podujal obhajovať neobhájiteľné. Brúsiča z Calexu.

Nemôže (?), čas rozhodovania hrubých krkov prepojených na Kaliňákom riadenú Políciu disponuje mocou väčšou.

No a tak zostáva predsedovi Smer-SD nostalgia a spomienkový optimizmus na vládu podľa článku IV., kedy rozhodujúce slovo mala komunistická strana.

Pre občana existuje východisko, ktoré som si prečítal na facebookovom profile vedenom pod označením Slovensko patrí na východ, ktorý pri poslednom jadrovom výbuch rakety KĽDR napísal :

„Sme radi, že aj na Slovensku sme mohli cítiť tieto úžasné seizmické vlny pochádzajúce až zo srdca socializmu 21.storočia – KĽDR“.

„Tieto vlny prinášajú obyvateľstvu lásku a nádej na svetlejšie zajtrajšky od kórejských súdruhov“.

Áno, už ich netreba , Smer-SD, brať vážne, lebo smrtiacich pokusov za 12 rokov ich metód vládnutia bolo neúrekom.

Teraz prišiel čas ich „svetlých zajtrajškov“.

Pripraviť podmienky v spoločnosti tak, aby dostali šancu „Hlásiť sa k svojim zločinom“ !

Tak ako prisahal predseda Smer-SD v roku 2007.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/160573-sefka-privilegia-prepisala-majetok-na-dceru/

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643080x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy