Založ si blog

Sulíkova SaS ide odvolávať najlepšieho ministra Kaliňáka v čase, kedy chytil najväčšiu korupčnú rybu.

21463135_809381825930438_8046912978548172537_nDvadsať eurového špičkového lekára. Elitní policajti ho zvukovo i obrazovo monitorovali niekoľko mesiacov, aby im prednosta nemocnice povedal, že sledovaný lekár nemohol nič „vybaviť“.

Teraz, keď komunisti a eštebáci v meste Richarda Rašiho dotlačili Kaliňákových policajtov a prokurátora, aby zobrali do väzenia „idiota“ a „trolla“ výtvarníka Lorenza. Za odstraňovanie symbolov boľševizmu vyrobených z preglejky.

Pre krátkosť času sa výtvarníkovi neospravedlnil prokurátor, policajti ani bachari za likvidáciu kultúrneho dedičstva Slovenska od roku 1948 do Novembra ´89. Rovnako, ako ich boľševická chamraď vládnuca do Novembra ´89. Kedy zo stoviek synagóg, kostolov, kláštorov či kaštieľov vyrábali sklady chemický hnojiv či strojno-traktorové stanice rýchlosťou porovnateľnou s úpadkom štátu, ktorý pred nimi patril k ekonomicky najvyspelejším štátom sveta.

Teraz idú odvolávať Kaliňáka, kedy sa rozglejeným ficovcom podarilo urovnať „komunikačnú krízu“, ktorú Európska únia hodnotí ako pokus o podvod so 600 miliónmi eur určenými na vedu a školstvo.

V čase, kedy jeden mŕtvy s umierajúcim za účasti tretieho na pokraji šialenstva, podpísali v prítomnosti servilných novinárov dodatok k tomu, čo bolo vypovedané, aby si povolili dlhovú brzdu na miliardy pre zbrojné systémy. V čase, kedy nikto nevie s kým a proti komu bude armády bojovať.

Teraz, kedy nemravná kauza iného „najlepšieho ministra“ ,Jána Richtera a Čistého dňa, dali zabudnúť na policajtmi zastreleného mládenca na zadnom sedadle auta, na daňové podvody človeka, s ktorým minister Kaliňák obchodoval a prekryl to obvinením asistenta poslanca napriek tomu, že daňový podvodník sa nielen priznal, ale aj oľutoval.

Teraz, kedy už aj susedia predsedu Smer-SD v bytovom komplexe Bonaparte a vedení v zoznamoch podsvetia, predávajú a utekajú preč.

Teraz, kedy sa ekonomike darí, kedy Smer-SD vytvoril atraktívne podmienky pre dnešných tridsiatnikov, aby plnili kasu sociálnej poisťovni ešte aj cestou na vlastný pohreb.

Teraz, kedy už v Smer-SD dozrel čas na vyvolanie predčasných parlamentných volieb a „sirôtka“ – Štatistický úrad“ bude znova „napadnutý hackermi“ , ako pri posledných voľbách.

Teraz, keď kvóta pre Slovensko je 1 500 utečencov, no kto sa o nich postará.

Rok 1989 priniesol do procesu, kedy ďalej to už nešlo, historické ponaučenie – český model – Kúl v plotě !

Rok 2018 prináša jeho reminiscenciu – Hranol v plote !

(c) fb somvobraze.sk

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13.09.2017

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika. Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643078x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy