Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

13. septembra 2017, pavolkaplan, Nezaradené

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika.

Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom rozmere zúfalstva, ako Mečiar a spolok tajných agentov od Lexu.

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva.

Všetky cesty ktoré vykonával ako kandidát na prezidenta pokryl rozpočet predsedu vlády !

Len, aby sme si rozumeli, jeho rozpočet sú peniazmi od občanov.

Únik materiálov, ktoré majú povahu daňového tajomstva je dostatočnejším dôvodom na odstúpenie ministra financií, ako boli oprávnené dôvody na odstúpenie Richtera v kauze Čistý deň.

Nie je potrebný „detektív“, aby v čase,  kedy sa dlho budovaná Potemkinovská dedina obsahu politiky Roberta Fica rúca už v samotných základoch pochopil, že rukopis „anonyma“ ma podobu takmer storočnej tradície boľševického podrazáctva Frankfurtskou marxistickou školou.

Toho, ktorého výsledkom je pokus etablovať rozbúrenej verejnej mienke informáciu, že všetci – Kočner, Baštrnák, Kaliňák i Kiska, sú rovnakí.

V súvislosti s neprehliadnuteľnou PR aktivitou dvoch denníkov v rukách podnikateľov veľmi blízkych Smer-SD sa podsúvajú dve otázky, na zodpovedanie ktorých je potrebné iba vedieť čítať. Pozornejšie.

Je PR aktivita ľudí okolo Smer-SD pomstou prezidentovi Kiskovi za odmietnutie ponuky postaviť sa do čela farmy Smer-SD s názvom Progresívne.sk a vyprázdniť tak priestor pre Róberta Fica a jeho strane tak možnosť zostavovať F4 ?

Vstúpil „anonym“ do politického turbulentného obdobia Slovenska tak, aby odpútal pozornosť od predsedu Smer-SD, od horúčkovitých príprav predčasných parlamentných volieb a od čitateľného pokusu Roberta Fica kopírovať politickú samovraždu Vladimíra Mečiara v podobe jeho troch neúspešných pokusov o prezidentskú funkciu ?

Kamufláž, ktorej motívom nebola viera, že občania si zvolia Vladimíra Mečiara za prezidenta, iba pomôcť inému kandidátovi s rovnakou výbavou istoty, že zasiahne ak to bude situácia vyžadovať.

Pre pochybovačov odporúčanie, pozrieť si „politický rukopis“ aký tu zostal po komunistovi katolíkovi Schusterovi a po všetkého ochotnom babrákovi Ivanovi Gašparovičovi.

Prezident Kiska za chybu firmy prenajatej na kampaň dane zaplatil.

Predsedu vlády je zbytočné sa pýtať, či sa aspoň ospravedlní za obdobie jeho prezidentskej kampane.

 

(c) fb somvobraze.sk

 

odkaz pre spolublogera domina – je tu, z pohľadu tz zásadný rozdiel. Firma zastúpujúca prezidenta ukrátila na daniach, Baštrnák UKRADOL daň formou neoprávneného odpočtu DPH. Na toto konanie trestný zákon a účinnú ľútosť nemožno uplatniť.