Založ si blog

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva. Aj to Vrece zemiakov, do podoby ktorého sa premenil po vyhlásení výsledkov volieb.

Kiskom prenajatá súkromná firma a Ficova súkromná firma s názvom Slovenská republika.

Práve začal prezidentská kampaň, lebo tí, ktorí riadia Roberta Fica, potrebujú amnestie ešte vo väčšom rozmere zúfalstva, ako Mečiar a spolok tajných agentov od Lexu.

Ak by mal Robert Fico zaplatiť všetky dane z neoprávnených výhod v prezidentskej kampani musel by predať rodinu do otroctva.

Všetky cesty ktoré vykonával ako kandidát na prezidenta pokryl rozpočet predsedu vlády !

Len, aby sme si rozumeli, jeho rozpočet sú peniazmi od občanov.

Únik materiálov, ktoré majú povahu daňového tajomstva je dostatočnejším dôvodom na odstúpenie ministra financií, ako boli oprávnené dôvody na odstúpenie Richtera v kauze Čistý deň.

Nie je potrebný „detektív“, aby v čase,  kedy sa dlho budovaná Potemkinovská dedina obsahu politiky Roberta Fica rúca už v samotných základoch pochopil, že rukopis „anonyma“ ma podobu takmer storočnej tradície boľševického podrazáctva Frankfurtskou marxistickou školou.

Toho, ktorého výsledkom je pokus etablovať rozbúrenej verejnej mienke informáciu, že všetci – Kočner, Baštrnák, Kaliňák i Kiska, sú rovnakí.

V súvislosti s neprehliadnuteľnou PR aktivitou dvoch denníkov v rukách podnikateľov veľmi blízkych Smer-SD sa podsúvajú dve otázky, na zodpovedanie ktorých je potrebné iba vedieť čítať. Pozornejšie.

Je PR aktivita ľudí okolo Smer-SD pomstou prezidentovi Kiskovi za odmietnutie ponuky postaviť sa do čela farmy Smer-SD s názvom Progresívne.sk a vyprázdniť tak priestor pre Róberta Fica a jeho strane tak možnosť zostavovať F4 ?

Vstúpil „anonym“ do politického turbulentného obdobia Slovenska tak, aby odpútal pozornosť od predsedu Smer-SD, od horúčkovitých príprav predčasných parlamentných volieb a od čitateľného pokusu Roberta Fica kopírovať politickú samovraždu Vladimíra Mečiara v podobe jeho troch neúspešných pokusov o prezidentskú funkciu ?

Kamufláž, ktorej motívom nebola viera, že občania si zvolia Vladimíra Mečiara za prezidenta, iba pomôcť inému kandidátovi s rovnakou výbavou istoty, že zasiahne ak to bude situácia vyžadovať.

Pre pochybovačov odporúčanie, pozrieť si „politický rukopis“ aký tu zostal po komunistovi katolíkovi Schusterovi a po všetkého ochotnom babrákovi Ivanovi Gašparovičovi.

Prezident Kiska za chybu firmy prenajatej na kampaň dane zaplatil.

Predsedu vlády je zbytočné sa pýtať, či sa aspoň ospravedlní za obdobie jeho prezidentskej kampane.

 

(c) fb somvobraze.sk

 

odkaz pre spolublogera domina – je tu, z pohľadu tz zásadný rozdiel. Firma zastúpujúca prezidenta ukrátila na daniach, Baštrnák UKRADOL daň formou neoprávneného odpočtu DPH. Na toto konanie trestný zákon a účinnú ľútosť nemožno uplatniť.

 

 

 

Posledných 12 rokov vykrádania zdravotníctva ukázalo, že zdieranie ľudia milujú. Viac, ako svoje zdravie.

18.09.2017

Človek Pavla Pašku, podpredsedu Smer-SD, Marcel Forai, riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne, s platom 4 500 eur mesačne nakupujúci honosné nehnuteľnosti po celom Slovensku, podpísal 69 zmlúv viac »

Elitná jednotka boja so zločinom zberá aj klebety. Napríklad na Danka. Finančným inštitúciám unikajú dôverné dokumenty s daňovým tajomstvom. Napríklad na prezidenta Kisku.

14.09.2017

„V kriminálnych informáciách, čo je zber klebiet po ulici, sú ich na každého politika stovky,” reagoval Kaliňák. Ak to je tak, potom by ma zaujímal dôvod, prečo NAKA nebola schopná rok viac »

Fico – ak toto je ten zločin, ktorý spáchala pani Tomanová, ja sa sám k tomu zločinu hlásim. Denník Pravda – 10. 02. 2009 08: 12.

12.09.2017

Ficovi sa ani po desiatich rokoch neráči prihlásiť k spáchanému zločinu. Tak ako sľúbil. Ak sa preukáže, že ministerka pochybila, zoberie zodpovednosť na seba, kasal sa o súdružskú česť, viac »

RYANAIR

Ryanair zrušil Bratislave 12 letov

19.09.2017 20:00

Státisíce pasažierov so zrušenými letmi, milióny v neistote.

prezident Andrej Kiska dane kampan

Kiska chcel uplatniť vratku DPH v sume 146-tisíc eur

19.09.2017 19:34

O takmer 150–tisíc eur chcela prezidentova firma obrať štát pri dani z pridanej hodnoty.

taliansko, migranti, migrant

Francúzska polícia núti stovky imigrantov opustiť provizórny tábor

19.09.2017 18:46

Do provizórneho tábora neďaleko Lamanšského prielivu prichádzajú utečenci s nádejou, že sa im podarí dostať do Veľkej Británie.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

EÚ kontrolovala železnice medzi dvomi dedinami. V jednej má Orbán dom, v druhej sa narodil

19.09.2017 17:44

Železničná trať má celkovo len tri zastávky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,001
Celková čítanosť: 5643076x
Priemerná čítanosť článkov: 5637x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy