Založ si blog

Komunisti, basy sú prázdne ! Odkázal Mečiar Ficovi, jeho komunistom, mafiánom a narkomanom.

spina-je-precBolo to na mítingu – „Povedzme si pravdu“ ešte v roku 1990. V marci, kedy si komunistickí poslanci SNR zo starého režimu v spolupráci s kooptovanými ponovembrovými komunistami, zvolili komunistu Rudolfa Schustera do funkcie predsedu Slovenskej národnej rady.

Toho Schustera, ktorého po 27 rokoch „skoro porazilo z KSČ“. Toho komunistu, ktorý celý život zasvätil hľadaniu „dobrého riešenia pre ľudí“ !

V roku 1988, rok pred nežným Novembrom, komunista Schuster, ako predseda KNV, riadil výstavbu Internačných táborov „pre nepriateľské osoby“ v akcií Lorencových eštebákov s názvom Norbert.

Novačany, Margecany, Kapušany, miesta internačných táborov, pamätníky hodné komunistickej komédie v hre na ponovembrovú „demokraciu“, v protipóle dvojplatničky a lovu anakond, či kovania rýľov v Medzeve,

Po 27 rokoch, keď Fico zachránil Mečiara pred basou za zneužitie moci pri amnestiách a za účinnej nadpráce Bugára, Danka či Šebeja, sa Mečiarovi začína napĺňať sen.

O komunistoch v base.

Vladimír Mečiar a Róbert Kaliňák by si mali švihnúť, lebo času je málo. Agentovi Kaliňáka, Erikovi Tomášovi, sa podarilo dostať Fica do situácie, z ktorej niet východiska. Yegor Fico je na svete a hrozba, že príde čas, kedy prehovorí, naháňa strach manipulátorovi.

Jeho spolužiak, ktorému kúpil najdrahší luxusný mercedes, generálny prokurátor Jaroslav Čižnár, ho včera korunoval za Kráľa Klamárov Slovenska. Odmietol tvrdenie Fica, že bol prítomný rozhovoru s Andrejom Kiskom i tvrdenie, že počul žiadosť „o riešenie jeho daňových problémov“.

V Ezopovej bájke o Pastierovi, ktorý trikrát vyliezol na strom a volal o pomoc, nachádzam podobenstvo s F1 + F2 + F3.

Tretíkrát Ezopovmu pastierovi už nikto pod strom neprišiel.

Rýchlosť tých, ktorí mu zostavili vládu F3 a vysadili ho na pomyselný strom, je pomalšia, ako vytínanie stromov firmou manželky ministra Žigu a všetko nasvedčuje, že Fico nenájde jediný strom, aby mohol štvrtý krát naň vyliezť s rovnakým poverením aj úmyslom, ako v roku 1998 Vladimír Mečiar.

Udeliť sám sebe a svojmu strachu pred Mečiarovou vidinou – „komunisti, basy sú prázdne“ – samo Amnestiu.

(c) fb somvobraze.sk

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

kinezo design 1

Bicykel z 3D tlačiarne? Prvý vyrobila slovenská firma

20.10.2017 18:58

Slovenská spoločnosť Kinazo Design predstavila prvý horský bicykel vyrobený pomocou 3D tlačiarne, ktorý možno prispôsobiť zákazníkovi na mieru.

atóm, fyzika

Prvú tureckú atómku postaví ruský Rosatom, získal počiatočné povolenie

20.10.2017 18:40

Prvá jadrová elektráreň v Turecku získala počiatočné stavebné povolenie a úplné povolenie by mala získať v prvej polovici budúceho roka.

vražda, zločin, lúpež, krádež, nôž

Útočník na juhu Poľska zranil nožom 8 osôb, jedna žena zraneniam podľahla

20.10.2017 18:12

Dvadsaťsedemročný Poliak napádal nakupujúcich zo zadu nožom.

EU samit summit

Fico: V novembri oficiálne schválime, že chceme byť súčasťou posilnenej obrannej spolupráce

20.10.2017 17:48

Podľa premiéra Roberta Fica Slovensko uvažuje, že na pomoc Európe pri zvládaní migrácie vynaloží ďalší milión eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5735163x
Priemerná čítanosť článkov: 5612x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy