Založ si blog

Konečne ! Róbertovi Ficovi hrozí väzenie, na 4 až 10 rokov !

Vysloviť obavu zo zneužitia vyšetrovania bývalej firmy Andreja Kisku v neprávnom štáte Róberta Fica, je viac ako prirodzená reakcia.

O charaktere štátu, jeho klasifikácií na štát neprávny, nehovoril nikto iný, ako predseda Smer-SD v roku 2006, kedy sa chopil moci pučom podobným Gottwaldovi.

Vysloviť obavu generálnemu prokurátorovi v prostredí, kde vyšetrovacie metódy polície riadené Róbertom Kaliňákom charakterizuje „doba kešu“, „skutok sa nestal“ v kombinácií s beztrestnosťou a garantovanou ochranou „nášho človeka“, je apelom na stav núdze právnych istôt každého občana. Nielen prezidenta.

Vysloviť obavu zo zneužitia v neprávnom štáte, kde každý pokus o vyšetrenie naráža na „zametača káuz mocných“, špeciálneho prokurátora Kováčika, je situáciou ohrozujúcou aj netušené.

Vysloviť obavu zo zneužitia v prostredí „kvalitných poistiek“ slovenskej justície naďalej riadenej Hrobárom spravodlivosti, Štefanom Harabínom, je volaním o pomoc pri vraždení spravodlivosti.

Vysloviť obavu v čase, kedy už aj človek vedený v mafiánskych zoznamoch pochopil a odsťahoval sa z Bonaparte, aby ešte viac zvýraznil nemravnosť predsedu Smer-SD a zároveň „podnájomníka Ladislava Baštrnáka“, nie je ničím iným, ako apel nad bezočivosťou birmovaného komunistu !

Vysloviť obavu v čase, kedy autor týchto riadkov vedel a videl už 5 mesiacov pred prezidentskými voľbami, že Smer-SD mal pripravený „záložný plán“ na diskrimináciu prezidenta republiky pre prípad prehry Roberta Fica, je situácia, ktorá v právnom štáte by viedla predsedu Smer-SD pred vyšetrovateľa a sudcu.

Fico zámerne a zákerne klamal keď povedal verejne, že Kiska žiadal zariadiť vratku DPH. Čižnár to včera v rozhovore potvrdill a tým usvedčil Fica z trestného činu ohovárania.

Úmysel predsedu Smer-SD je prítomný, úmysel ohroziť vážnosť prezidenta u občanov, poškodiť ho v zamestnaní, v rodine, či inač.

Fico v pozícií verejného činiteľa, čelí podozreniu , že spáchal v súbehu aj zločin Zneužívanie právomoci verejného činiteľa podľa Trestného zákona, pretože mal úmysel spôsobiť Kiskovi morálnu a spoločenskú škodu ( diskreditovať ho ), taktiež z osobitného motívu ( z pomsty ) a závažnejším spôsobom konania ( verejne ).

Za to páchateľovi hrozí trest odňatia slobody na 4 až 10 rokov.
Generálny prokurátor Čižnár, potom, čo usvedčil Roberta Fica z klamstva, by mal dokončiť svoju prácu, ktorá mu plynie zo zákona.

Vydať pokyn vyšetrovateľovi PZ OKP BA, aby začal trestné stíhanie podozrivej osoby, predsedu vlády SR Róberta Fica.

Je Kiska prezidentom Slepačej farmy, alebo Slovenskej republiky ?

Pýta sa Vladimír Mečiar pred pár dňami.

Vladimír Mečiar založil naozaj prvého januára 1993 „Slepačiu farmu“. V kurníku na Pasienkoch sa stretávali sliepky a kohúty, aby  sa tešili, že ich Otec Slepačej farmy okráda v spoločnosti „slovenskej kapitálotvornej skupiny“.

Príroda je mocná čarodejnica, o osem rokov neskôr sa sliepky a kohúty premenili na Ovečky a voľne prešli k Valachovi Ficovi, aby pokračovali v tradícií.

Radosti nad  bezbrehým okrádaním.

Vladimír Mečiar by mal adresovať otázku o „Slepačej farme“ zvanej Slovenská republika sebe a Robertovi Ficovi.

Mafiánsky štát Vladimíra Mečiara povýšil Robert Fico na Neprávny štát s dvojitým obsahom.

Rozkrádanie bohatstva občanov špeciálne vytvorenou kategóriu nadľudí s názvom „Náš človek“ a garanciou jeho beztrestnosti.

 

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

kinezo design 1

Bicykel z 3D tlačiarne? Prvý vyrobila slovenská firma

20.10.2017 18:58

Slovenská spoločnosť Kinazo Design predstavila prvý horský bicykel vyrobený pomocou 3D tlačiarne, ktorý možno prispôsobiť zákazníkovi na mieru.

atóm, fyzika

Prvú tureckú atómku postaví ruský Rosatom, získal počiatočné povolenie

20.10.2017 18:40

Prvá jadrová elektráreň v Turecku získala počiatočné stavebné povolenie a úplné povolenie by mala získať v prvej polovici budúceho roka.

vražda, zločin, lúpež, krádež, nôž

Útočník na juhu Poľska zranil nožom 8 osôb, jedna žena zraneniam podľahla

20.10.2017 18:12

Dvadsaťsedemročný Poliak napádal nakupujúcich zo zadu nožom.

EU samit summit

Fico: V novembri oficiálne schválime, že chceme byť súčasťou posilnenej obrannej spolupráce

20.10.2017 17:48

Podľa premiéra Roberta Fica Slovensko uvažuje, že na pomoc Európe pri zvládaní migrácie vynaloží ďalší milión eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5735161x
Priemerná čítanosť článkov: 5612x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy