Založ si blog

Ficov konečný cieľ je vyvolať dojem, že Kiska ho porazil vo voľbách podvodom.

Ak sa Kaliňákovej polícií podarilo očistiť vystupujúceho, ako predseda vlády, ktorý si spoločne s manželkou v roku 2008 založili schránkovú firmu na Belize, so stavom účtov k 21. júlu 2015 je 674.546.004,42$, ako písal Igor Matovič a o dva roky jeho obžalovať z prečinu ohovárania, nič nie je nemožné.
Predseda strany Smer-SD podľahol demagogickému šarmu svojho Erika Tomáša, že Kiska ho porazil podvodom.
Slovensko dnes, rovnako ako pri Mečiarovi trikrát po sebe, je v situácií, kedy, ak sa rozhodne pre povestné Vrece zemiakov, tak mu dá prednosť pred Róbertom Ficom.
Problém Róberta Fica spočíva v zásadnom, nemá svojho Lexu v SIS, lebo tam je Dankov a pri všetkej fantázií je zložité si predstaviť zmluvu medzi oboma o výpomoci podľa Občianskeho zákonníka.
Použitie tej istej metódy, kedy vládnuca vrstva podvodov použije násilie, ako akt humanizmu voči deťom politického protivníka, akú použil Mečiar, (ne)možno vylúčiť.
Róbert Fico by mal vážiť slová „o podvodnom konaní“ Kisku pri víťazstve vo voľbách prezidenta.
Nikto iný, ako samotný minister vnútra, nemohol vystaviť väčší dôkaz o podvode Smer-SD v parlamentných voľbách roku 2006, „kauzou“ Gorila a odmietaním ju vyšetriť.
Tá istá metóda pošpiniť politického rivala vymyslená v dielni Smer-SD a zaplatená jedným z oligarchov Róberta Fica dva roky pred voľbami 2006 je po 11 rokoch obnovená pri prezidentovi republiky.
Má to jedno úskalie.

Róbertovi Ficovi sa nepodarí sebe a svojim spolupáchateľom „udeliť amnestie“ tak, ako Mečiarovi.
No a , ako neslávne skončila Mečiarova „Čierna diera“, čas konca Neprávneho štátu Róberta Fica, už je za dverami, bez toho, aby spoločnosť bola znova čo i len vidinou traumatizovaná zrušiteľnosťou amnestií zastupujúceho prezidenta.

(c) titulok –  (Konštantín Čikovský)

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

kinezo design 1

Bicykel z 3D tlačiarne? Prvý vyrobila slovenská firma

20.10.2017 18:58

Slovenská spoločnosť Kinazo Design predstavila prvý horský bicykel vyrobený pomocou 3D tlačiarne, ktorý možno prispôsobiť zákazníkovi na mieru.

atóm, fyzika

Prvú tureckú atómku postaví ruský Rosatom, získal počiatočné povolenie

20.10.2017 18:40

Prvá jadrová elektráreň v Turecku získala počiatočné stavebné povolenie a úplné povolenie by mala získať v prvej polovici budúceho roka.

vražda, zločin, lúpež, krádež, nôž

Útočník na juhu Poľska zranil nožom 8 osôb, jedna žena zraneniam podľahla

20.10.2017 18:12

Dvadsaťsedemročný Poliak napádal nakupujúcich zo zadu nožom.

EU samit summit

Fico: V novembri oficiálne schválime, že chceme byť súčasťou posilnenej obrannej spolupráce

20.10.2017 17:48

Podľa premiéra Roberta Fica Slovensko uvažuje, že na pomoc Európe pri zvládaní migrácie vynaloží ďalší milión eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5735159x
Priemerná čítanosť článkov: 5612x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy