Založ si blog

Zomri ! , vyrevujú na Kisku komunistka, fašista, eštebák so Sýrčanom, predsedom Komunistickej strany Slovenska.

Vyradený blog !

Na pomätenca v čiernom, ktorý je trestne stíhaný za propagáciu fašizmu, škoda slov.

Ba aj na sýrskeho utečenca a predsedu komunistickej strany Slovenska. Odmietam, čo i len predstavu, že ľudia jeho ideológie, ktorí dostali Sýriu do hrôzy a desu, že jemu podobní vyhnali státisíce Sýrčanov do sveta neistôt, hladu a bez strechy nad hlavou, pokúšajú o podobnosť v strednej Európe.

Ale ani tomu, ktorý hlasom zo zoznamu eštebákov, Jozefovi Behýlovi, privoláva krutovládu tých z povestného článku IV. o vedúcej úlohe KSČ. V spoločnosti človeka, ktorého väzby na ľudí z mafiánskych zoznamov sú dokladované.

No, ani tomu, ktorý tam nebol. Iba z úzadia prilieva benzín, ako svojho času jeho otec. Jánovi Čarnogurskému, ktorého podnikateľské aktivity ho doviedli k poslušnosti a záujmom Moskvy.

Polarizovať a destabilizovať vývoj spoločnosti, postaviť jedného proti druhému v záujme poloblázna Fica, ktorý mentálne nezvládol prehru v prezidentských voľbách a životne potrebuje glejt v podobe amnestie na svoje zločiny doteraz nepoznaného rozsahu.

Pri tej žene, ktorú Dominik pomenoval príznačne – Matrioška – by som rád pobudol.

Zrejme je matka, pravdepodobne má synov.

Je viac ako pravdepodobné, že knihu Karla Čapka, Matka, nečítala. O žene, ktorej pred očami zomiera šesť Mužov. Manžel a piati Synovia, ktorých postupne vyprevádza na spravodlivý boj a smrť, ktorá v bolestiach ženy a matky nebolí.

Na boj s fašizmom.

Žene Matrioške, ak by nepovedali, kto je prezidentom Slovenska, podnes by to bola informácia neznáma. Peniaze nesmrdia, od čias rímskeho cisára Vespaziána až po Václava Klausa. Toho Klausa, ktorý bol symbolom Novembra ´89, aby ho zmohli miliardy a otočil na Kremeľ.

Žene Matrioške nepovedali o tisícoch ľudí tejto krajiny, ktorých KGB deportovala po vojne do Gulagov.

Žene Matrioške neprezradili mená občanov Československa, ktorý zahynuli v najpotupnejšom období komunistickej okupácie Československa, kde jedna pomätená partia komunistov pozvala cudzích komunistov, aby im odstránili iných komunistov.

Žene Matrioške zrejme neukázali súpis škôd, ktoré ľudia Československa museli zaplatiť Kremľu „za bratskú pomoc“ , kedy „turisti“ od sovietov 22 rokov obdivovali krajinu strednej Európy z veží tankov.

Žene Matrioške je toto, a o mnoho viac, ukradnuté.

Žene komunistke v spoločnosti vyznávača fašizmu treba zatlieskať.

Odkryla zahmlievanú spoluprácu vyznávačov dvoch zločineckých ideológií.

Nie v záujme kvality svojho života, či demokracie a slobôd, v záujme tých, ktorí rozkoš z príživníctva a ochoty ľudí im ju platiť, snívajú ešte aspoň o pár ďalších rokov na výslní práce ľudí.

„Pecunia non olet“ , ospravedlňoval cisár Vespazián, keď plnil cisársku pokladnicu.

„Peniaze nesmrdia“ vykrikujú tí, ktorí zo štátnej pokladnice platia nebezpečných komediantov doby.

Komunistku ženu Matriošku, Sýrčana predsedu KSS, Agenta štátnej bezpečnosti, človeka z mafiánskeho prostredia i pomýleného človeka Čarnogurského.

Neviem ako vy, ale, ako napísala priateľka Marcela, dlho aj mňa ma straší pocit :

„Začínam mať pocit, že sa už „niekto“ pridlho špacíruje po mojom zhrbenom chrbte“.

(c) fb somvobraze.sk

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

kinezo design 1

Bicykel z 3D tlačiarne? Prvý vyrobila slovenská firma

20.10.2017 18:58

Slovenská spoločnosť Kinazo Design predstavila prvý horský bicykel vyrobený pomocou 3D tlačiarne, ktorý možno prispôsobiť zákazníkovi na mieru.

atóm, fyzika

Prvú tureckú atómku postaví ruský Rosatom, získal počiatočné povolenie

20.10.2017 18:40

Prvá jadrová elektráreň v Turecku získala počiatočné stavebné povolenie a úplné povolenie by mala získať v prvej polovici budúceho roka.

vražda, zločin, lúpež, krádež, nôž

Útočník na juhu Poľska zranil nožom 8 osôb, jedna žena zraneniam podľahla

20.10.2017 18:12

Dvadsaťsedemročný Poliak napádal nakupujúcich zo zadu nožom.

EU samit summit

Fico: V novembri oficiálne schválime, že chceme byť súčasťou posilnenej obrannej spolupráce

20.10.2017 17:48

Podľa premiéra Roberta Fica Slovensko uvažuje, že na pomoc Európe pri zvládaní migrácie vynaloží ďalší milión eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5735173x
Priemerná čítanosť článkov: 5612x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy