Založ si blog

“Vodca” Marián chcel vhadzovať buly v 14. minúte a 88. sekunde.

Vyradený blog !

Nedovolili mu, zato „úvodné buly, áno.

Ak všetci zabudneme na fiasko podpredsedu Smer-SD, Petra Pellegriniho a vypískanie divákmi pri odovzdávaní ceny najlepšiemu hráčovi na Majstrovstvách sveta v hokeji, on nie.

O dva a pol roka po socialistovi nastúpil na ľadovú plochu fašista.

Predpokladám, že úroveň zrakového vnímania je u všetkých hráčov Detvy a Košíc taká, že toho nácka 1488 musia spoznať aj zo striedačky.

„Nespoznali“ !

Róbert Ľupták, šéf detvianskeho klubu : „Ospravedlňujeme sa všetkým fanúšikom slovenského hokeja a zvlášť našej domácej Tipsport ligy za neúmyselné spojenie hokeja s politikou“.

Neúmyselné, hovorí Ľupták, ten, ktorý v minulosti mal čulé podnikateľské aktivity s Miroslavom Sujom, pravou rukou Mariána Kotlebu.

Riaditeľ Tipsport Ligy Richard Lintner dodal, že podľa neho došlo k zneužitiu našej najvyššej hokejovej ligy na politické účely, čo vedenie Tipsport ligy vníma aj ako etické zlyhanie vedenia HC 07 Detva.

Vyjadrenie Lintnera má ten istý rozmer alibizmu, ako reč skvelého košického hokejistu, že Kotlebu nespoznal.

Prešiel som si všetky legislatívne normy riadenia hokeje a ony vylučujú pojem – „Neúmyselný“ !

Akt, ktorý vedome zorganizoval šéf detvianskeho hokejového klubu, nie je, pán Lintner, problém etický.

Je aktom, ktorý zakladá mravnú povinnosť vedenia slovenského hokeja, zbaviť  Róberta Ľuptáka vplyvu na dianie v hokeji a HK Detva vylúčiť z Tipsport ligy.

Dôvodov je viac.

Najzákladnejší je tento :

„Generálny prokurátor Jaromír Čižnár podal dňa 24. mája 2017 Najvyššiemu súdu Slovenskej republiky návrh na rozpustenie politickej strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko,“ napísala hovorkyňa generálnej prokuratúry Andrea Predajňová.

JUDr. Daniela Švecová , predsedníčka Najvyššieho súdu Slovenskej republiky by mala oznámiť širšej verejnosti, ČO jej JUDr-ovia robia, či skôr nerobia, s návrhom generálneho prokurátora na zrušenie ĽSNS od konca mája 2017 ?

Aj toto má svoje oprávnenie:

1.marca 2006 rozpustil Najvyšší súd Slovenská pospolitosť – Národná strana (SP-NS).

Práve podobnosť dnešnej Kotlebovej strany s tou bývalou je hlavným argumentom pre jej rozpustenie. „V tejto súvislosti generálny prokurátor Jaromír Čižnár poznamenáva, že ak skutočne ide o zoskupenie identické – personálne a obsahovo s tým, ktoré bolo na základe návrhu generálneho prokurátora už raz Najvyšším súdom rozpustené, je potom na mieste otázka, prečo bolo príslušnými orgánmi opätovne zaregistrované, resp. či je právna úprava v tejto oblasti dostatočná,“ reagovala 9. Marca 2017 hovorkyňa generálnej prokuratúry Andrea Predajňová.

Už pri prvom pohľade je zrejme, v koho záujme a kto rozohráva hru, ktorej dôsledky Slovensko má už odžité v prvej polovici minulého storočia.

 

 

 

Vy, odporcovia Smer-SD, nechoďte voliť, pretože všetko pokazíte ! Byť Ficom či Kotlebom tak vás nechám pozatvárať. Ako protištátne živly.

20.10.2017

Vy ste nechceli Slovensko Vladimíra Mečiara. Odmietate aj štát jeho pokračovateľa, Róberta Fica. Dlhých 11 rokov. Napriek tomu, že aj medzinárodné štatistiky uvádzajú trojnásobný nárast viac »

Boľševici z Auróry nevystrelili, včera, po sto rokoch, to za nich urobil Andrej Danko.

18.10.2017

Za Komédiou Lenina a jeho syfilitickej milenky Nadeždy, VOSR, s jej 100 miliónmi mŕtvych, konečne padla opona. Kapitán od slovenských bigošov (pre neznalých – pešiakov politiky) vypálil zo viac »

Keď sa muži vzdávajú bez boja , ženy padajú do zajatia a deti do otroctva.

16.10.2017

Pred rokmi som písal reportáž z južných Čiech, o praktikách s vodou i odpadovou v nekalých rukách jedného rakúskeho sociálneho demokrata. Nedalo sa dopriať očiam i sluchu odpočinku pri chlapíkovi, viac »

kinezo design 1

Bicykel z 3D tlačiarne? Prvý vyrobila slovenská firma

20.10.2017 18:58

Slovenská spoločnosť Kinazo Design predstavila prvý horský bicykel vyrobený pomocou 3D tlačiarne, ktorý možno prispôsobiť zákazníkovi na mieru.

atóm, fyzika

Prvú tureckú atómku postaví ruský Rosatom, získal počiatočné povolenie

20.10.2017 18:40

Prvá jadrová elektráreň v Turecku získala počiatočné stavebné povolenie a úplné povolenie by mala získať v prvej polovici budúceho roka.

vražda, zločin, lúpež, krádež, nôž

Útočník na juhu Poľska zranil nožom 8 osôb, jedna žena zraneniam podľahla

20.10.2017 18:12

Dvadsaťsedemročný Poliak napádal nakupujúcich zo zadu nožom.

EU samit summit

Fico: V novembri oficiálne schválime, že chceme byť súčasťou posilnenej obrannej spolupráce

20.10.2017 17:48

Podľa premiéra Roberta Fica Slovensko uvažuje, že na pomoc Európe pri zvládaní migrácie vynaloží ďalší milión eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,022
Celková čítanosť: 5735157x
Priemerná čítanosť článkov: 5612x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy